NEWSPC & KONSOLE

Demo Anthem datowane

Nowy quasi-sieciowy shooter od BioWare to jedna z największych premier 2019 roku, która ma być odpowiedzią Electronic Arts na serię Destiny. Wokół Anthem krąży zarówno sporo hype’u, jak i wątpliwości co do gry, nic więc lepiej nie odpowie graczom na pytanie „czy warto?” niż wersja demo.

Niedawno dowiedzieliśmy się tego, kiedy dokładnie rzeczone demo stanie się dostępne dla graczy. Dobra wiadomość jest taka, że przetestować Anthem będzie mógł każdy zainteresowany, bowiem demo pojawi się zarówno na PC, jak i konsolach Playstation 4 i Xbox One. Zła zaś taka, że sobie na nie poczekamy. Otwarta dla wszystkich wersja zostanie udostępniona 1 lutego i będzie oferować poziomy doświadczenia pomiędzy 10, a 15, główny hub gry z kilkoma misjami do wykonania oraz dwie postaci/klasy do wyboru.

Wcześniej, bo pomiędzy 25, a 27 stycznia dostęp do wersji demonstracyjnej Anthem uzyskają osoby, które złożyły pre-order na grę oraz członkowie programu Origin Access. Premiera pełnej wersji gry zaplanowana zaś jest na 22 lutego.

Źródło
Techadvisor
Tagi

5 Comments

  1. Będzie kolejne Destiny, czyli posiedzi się parę godzin, potem zapomni i nie będzie chciało się wracać. Nie lepiej zrobić porządną grę single player zamiast odgrzewać co chwila tego samego przeżutego pierdylion razy kotleta? Co oni chcą super grafiką coś osiągnąć? Chyba tylko dzieciaki kupują coś takiego.

    1. Ta grałem dawno temu. Porzuciłem na rzecz singlowych gierek, ponoć zmienił się mocno na lepsze, ale zmęczony jestem sieciówkami.

Dodaj komentarz

Close
Close