OD REDAKCJI

Dziennik kapitański #3 – a może by tak rzucić wszystko i pojechać do Katowic?

Dzisiaj jest dla mnie dzień zadumy nad sensem studiowania, oto bowiem w Katowicach, tuż pod moim nosem, rozgrywać się będzie DOTA MAJOR 2018 – pierwszy raz w Polsce. A ja co? A ja wesoło tornister w garść i na zajęcia, bo mi się na stare lata zachciało jeszcze raz odwiedzić uczelniane mury. Dobra, nie ma się co rozwodzić nad podłym losem studenta, który zresztą zamiast się uczyć pilnie przez całe weekendowe ranki ostatnio wrócił do dotki w wersji turbo.

W każdym razie przez najbliższe kilkadziesiąt godzin w Katowicach zetrze się ze sobą 16 najlepszych drużyn świata – jeżeli tam będziecie, koniecznie dajcie znać w komentarzach jak wrażenia, a ja sobie będę po cichu oglądał na mobilnioku podczas wykł… nie ważne. Ważne natomiast jest to, że już za tydzień w tym samym miejscu powalczą ze sobą największe gwiazdy StarCrafta 2, o czym pisał niedawno OsaX w swojej zapowiedzi tego nietuzinkowego wydarzenia.

A tutaj świetny, dotowy teledysk do kawałka Awolnation – Seven Sticks Of Dynamite. Koniecznie porównajcie sobie z oryginałem.

W kinach generalnie posucha, więc można skoczyć na Czarną Panterę albo ewentualnie nadrobić zaległości na Netflixie. Można też zapisać się na studia i wyłączyć sobie opcję wolnych weekendów na kilka lat – wariant tylko dla hardcorów!

Na dniach możecie się spodziewać recenzji najnowszego dzieła naszych południowych sąsiadów – mowa oczywiście o Kingdom Come: Deliverance, które wciągnęło OsaXa na dobre. Z kolei w  poniedziałek ukaże się drugi odcinek podcastu Dzienniki Nerdowe – porozmawiamy o grach wydanych zdecydowanie zbyt wcześnie – zapraszamy już teraz. Jeżeli ktoś nie słyszał pierwszej audycji, to znajdzie ją tutaj.

Na koniec tradycyjnie już zapraszam na naszego Discorda – link na samej górze. I to tyle, odwiedzajcie nas często i komentujcie ile wlezie – to nasze paliwo 🙂 Hough!

 

Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close