Bez kategoriiOD REDAKCJI

Dziennik kapitański #4 – wylazłem z otchłani

Przez ostatnie dwa tygodnie toczyłem pojedynek ze swoim małym, prywatnym Balrogiem – grypą, ale na szczęście już wylazłem z otchłani i chyba mam dziada na jakiś czas z głowy. Obejrzałem w tym czasie dwa sezony Narcos i kupę innych netfixowych fajności, no ale teraz to już wypadałoby się zabrać do roboty, prawda? No, to bez zbędnego przedłużania przechodzimy do meritum.

Na Nerdomancerze pojawiło się kilka fajnych tekstów, więc jeżeli ktoś podobnie jak ja właśnie wyszedł z jaskini, to powinien nadrobić recenzje Kingdom Come: Deliverance – jedna w wykonaniu OsaXa, druga z kolei prosto od naszego czytelnika Dantego. Warto też zajrzeć do recenzji Final Fantasy XV żeby przekonać się, czy ten specyficzny symulator bojowego boys bandu to coś, co może Wam przypaść do gustu.

A już w niedzielę będziemy nagrywali kolejny podcast – tym razem szykujemy małą niespodziankę, ponieważ zaprosiliśmy na tę okazję gościa, z którym porozmawiamy o grach planszowych. Będę też przy tej okazji testował stream na żywo, ale co z tego wyjdzie to nawet najstarsi górale nie wiedzą. W każdym razie ładnie prosimy o trzymanie kciuków za ten karkołomny pomysł.

W kinach wylądowała Czerwona jaskółka, a chociaż zazwyczaj nie wspominam tutaj o szpiegowskich thrillerach, to ten zapowiada się naprawdę fajnie – aż się prosi, żeby Red Sparrow stała się bohaterką jakiegoś komiksu. Z poczucia obowiązku przypomnę też, że wczoraj w kinach pojawił się horror Nieznajomi: ofiarowanie – ale póki co opinie na jego temat są raczej krytyczne. Jak wiadomo wszystko to tylko zapchajdziury, bo tak na serio to czekamy na Pacific Rim: Rebelia – a ten już 23 marca trafi do kin! Wtedy też premierę ma Traktorek Florek, więc w piątek za dwa tygodnie czeka nas gruba rozkmina jak najlepiej wykorzystać swoje szekle i na co poświęcić czas – ja wciąż się waham!

Odwiedzajcie nas i komentujcie ile wlezie – to nasze paliwo! Hough! 🙂

Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close