NEWSPC & KONSOLE

Muzyka w oryginalnym trailerze Mortal Kombat 11 to herezja. Na szczęście internety dały radę!

Jakiś czas temu internety obiegła wieść cudna, wieść piękna i powabna, pachnąca krwią i strachem – oto doczekamy się wreszcie Mortal Kombat 11! Ta wieść rzecz jasna była poparta naprawdę świetnie wykonanym trailerem, który ma tylko jedną, ale za to bardzo poważną wadę – jakieś smutne rapsy w charakterze podkładu muzycznego.

Doprawdy trudno zrozumieć intencje twórców, a osoba odpowiedzialna za ścieżkę muzyczną powinna teraz zasuwać z kilofem gdzieś w kopalniach diamentów, na odległych rubieżach galaktyki – najlepiej z nadzorującym go księciem Goro.

Na szczęście ktoś przerażony taką herezją postanowił zrobić wersję prawilną – mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć nikomu skąd pochodzi ów podkład. No, teraz można już spokojnie oglądać ten trailer w nieskończoność.

1+

Polubili to:

  • avatar
Tagi

9 Comments

    1. I tutaj się mylisz. Wu Tang Clan są mocno związani ze wschodnimi sztukami walki, mieli nawet swoją bijatykę w klimatach ninja, żółtych ninja (patrz Scorpion), na PSXa. Na PS2 też była gierka z nimi o sztukach walki, nawet fatalities były w tych grach. Dodatkowo jedna z nich była tworzona przez Midway, czyli stare dobre mortale 2D, więc bezpośrednie nawiązanie do MK. A i nawet chyba film jakiś pełnometrażowy powstał. W teledyskach masa inspiracji wschodnimi sztukami walki, także pasuje ich muzyka do trailera MK. A wstawianie już ogranego motywu, remixu zresztą, z pierwszego filmu to niby pasuje, ale bitch plz ile można?

    2. @dante2685 zabawna historia , ale akurat WTC znam świetnie 🙂 Nadal – rapsy w trailerze MK są jak ogórek kiszony na rogaliku z nutellą. Może i ktoś lubi, ale ale to nie znaczy, że to nie jest patologia 😛

    3. Polecam Ci zagrać w Kickbeat i może się przekonasz, że ciosy wykonywane w rytm hip hopowych rytmów są fajne 😛 Wprawdzie jest to gra rytmiczna, ale po prostu zagraj, no chyba że totalnie nie czujesz tanecznych klimatów. A ogórek kiszony dobry jest żeby zagryźć nutellę, która jest niczym innym jak barwionym olejem palmowym, bon apetite 😛

Dodaj komentarz

Close
Close