NEWSPC & KONSOLE

Nowy mod do Dark Souls dodaje jeszcze więcej powodów do powrotu

Magia Dark Souls to w sporej mierze to „pierwsze” przeżywanie świata wykreowanego przez From Software. Owszem, tryby gry New Game + są wyzwaniem dla niemal każdego, a przygodę można rozpocząć od nowa zupełnie inną postacią z odmiennym stylem walki, ale nic nie zastąpi pierwszego ogrywania Dark Souls i odkrywania jego mrocznego świata.

Sama wiedza o tym, dokąd iść, jak wyglądają questy poszczególnych postaci, gdzie znaleźć dany oręż i znajomość lokacji wszystkich bonfire zmienia rozgrywkę diametralnie. Na szczęście dla wszystkich masochistów marzących o tym, aby Dark Souls ponownie skopało im tyłki jak dawniej, pojawił się nowy mod. Wielki mod.

Oto Daughters of Ash, modyfikacja stworzona przez niejakiego Grimrukha, który określa swoje dzieło jako „to, czym mogło być Dark Souls, gdyby From Software dostało pół roku więcej czasu na jego dokończenie”. Brzmi ambitnie? I takowe jest! Mod dodaje do gry jeszcze więcej zawartości i treści niż zawierała podstawowa wersja Dark Souls!

Spodziewajcie się nieznanego i niespodziewanego. Zupełnie inaczej ma wyglądać progresja przez świat, który będzie się zmieniał w wyniku niektórych ważnych wydarzeń. Pojawią się nowi przeciwnicy oraz bossowie, do tego dojdą kolejni NPC-e z własnymi questami i historiami. Broń, pancerze, różnego rodzaju przedmioty – to wszystko znajdziecie w Daughters of Ash. Nie wiem jak Wy, ale ja już odpalam oficjalną stronę moda i instaluję Dark Souls: Prepare to Die Edition (wersja Remastered nie jest obecnie wspierana, ale być może zmieni się to w przyszłości).

Źródło
Oficjalna strona moda
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close