NEWSPC & KONSOLE

9000 zarzutów dla pirata z Piekar Śląskich – na Allegro sprzedawał dostępy do kont z grami

9000 zarzutów usłyszał pewien pirat z Piekar Śląskich, który na Allegro sprzedawał dostępy do kont z grami za śmieszne pieniądze.

Z ustaleń piekarskich policjantów wynika, że mężczyzna kupował gry w wersjach elektronicznych, po czym sprzedawał je wraz z dostępem do konta poprzez aukcje internetowe. W 2018 roku ten sam podejrzany usłyszał blisko 2 tysiące zarzutów dotyczących nielegalnego rozpowszechniania gier w wersji elektronicznej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wówczas na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczono ponad 130 tys. zł. Wszystkich czynów mężczyzna dopuścił się w latach 2014-2018. – informuje piekarska Komenda Miejska Policji

No nareszcie! Chciałoby się zakrzyknąć w ucho takiego bambaryły, który sprzedaje ludziom dostęp do kont z grami. Serio, mało co mnie tak wkurza, jak widok aukcji, na której tytuł, za który wywaliłem ciężko zarobione oreny, chodzi po kilkanaście złotych. Namiętne zgłaszanie takich aukcji nie poprawia niczego, Allegro ma na to wywalone, a od wielu lat proceder kwitnie w najlepsze. Na szczęście przynajmniej jednego takiego gnojka udało się złapać – teraz przy dobrych wiatrach posiedzi nawet pięć latek. A swoją drogą ciekawe co powie, jak się go zapytają, czy grypsuje. Pewnie powie, że nie, nigdy w życiu, on je tylko nielegalnie sprzedawał.

W sieci takich ogłoszeń jest jeszcze masa i mam nadzieję, że każdego delikwenta złapią i przypierniczą taką karę, że święty Boże nie pomoże.

To tak tylko przypomnę, bo to całkiem dobre:

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close