FILMYNEWS

Avengers: Endgame potrwa solidne 3 godziny! Premiera już 25 kwietnia

Trzeba przyznać, że ostatni film z serii Avengers, czyli Infinity War, skończył się naprawdę solidną rozpierduchą, nic więc dziwnego, że w Endgame bohaterowie będą potrzebowali sporo czasu, żeby całe ten bajzel naprawić. Na szczęście twórcy już zdradzają, że widzowie powinni się przygotować na trzygodzinne widowisko!

To świetna wiadomość, bo po prawdzie nic tak nie wkurza jak obcinanie na siłę filmów z kolejnych scen tylko po to, żeby zadowolić… nie wiadomo kogo. Jakże często później dowiadujemy się, że ten czy inny film wychodzi na DVD najpierw w wersji normalnej, później nagle w wersji reżyserskiej… no szlag człowieka trafia, bo różnica to czasami dosłownie kilka minut, a heca przy tym nieproporcjonalnie irytująca. Nie jest co prawda wykluczone, że również tym razem dostaniem jakąś tam wersję jedynie prawilną, ale na razie bracia Russo, którzy przy całym przedsięwzięciu zasiadają na reżyserskich stołkach, twierdzą, że – o dziwo! – Disney nie ma nic przeciwko tak długiej, epickiej opowieści.

Uważamy, że obecnie całość ogląda się dobrze, mamy znakomite reakcje od naszych testowych widzów, a my sami również mamy poczucie, że jest dobrze tak, jak jest na tym etapie. Ciągle nad nim pracujemy i jeszcze nie skończyliśmy. Podkreślamy, to jest kulminacyjny moment dla 22 filmów nakręconych do tej pory, więc jest to praca nad ogromną, opowiedzianą historią”

bracia Russo o końcowych pracach przy filmie Avengers: Koniec Gry

No to pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby film trzymał poziom swoich poprzedników, bo wówczas w kwietniu dostaniemy solidną porcję kina akcji.

Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close