NEWSPC & KONSOLE

BFG 9000 pojawi się gościnnie w Rage 2

Serwis IGN opublikował właśnie na swoich łamach 11 minut czystej rozgrywki z nadchodzącego coraz większymi krokami nowego tytułu od Avalanche Studios. Materiał pozwala lepiej przyjrzeć się rdzeniowi rozgrywki, który nie wygląda źle, ale również nie porywa.

Mnie szczerze mówiąc martwi to, że Rage 2 wygląda bardziej jak Just Cause przemodelowane na bardziej „szalone” barwy i przeniesione do perspektywy FPP. Nawet znajdźki w danej lokacji są odhaczane podobnie jak w poprzednich grach studiach – gdyby nie nazwa, nawet nie posądzałbym tej gry o bycie sequelem Rage.

Oczywiście moja neutralność może być wynikiem tego, że pokazany fragment rozgrywki nie ukazał niczego interesującego poza gravity gunnem – AI przeciwników wygląda biednie, walka nie stanowi wyzwania (autoaim?), ale to wszystko może być tylko zaprojektowane pod efekt „wow” dla innej grupy docelowej niż ja. 😉

O jakości Rage 2 i skuteczności BFG 9000 przekonamy się już niedługo, bo za nieco ponad miesiąc. Premiera gry na PC, Playstation 4 i Xbox One odbędzie się 14 maja.

Źródło
vg247
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close