NEWSPC & KONSOLE

CD Projekt RED do końca 2021 roku wyda dwie gry AAA

Nie tylko Cyberpunk 2077 ma się ukazać w ciągu najbliższych dwóch lat. Poza wyczekiwanym chyba przez wszystkim nowym arcydziełem polskiego studia, na rynek ma trafić jeszcze jedna produkcja klasy AAA. Oznacza to, że plany z minionego roku są podtrzymane.

Plany te już ogłoszone właśnie w ubiegłym roku zakładały wydanie obu gier do końca 2021 roku i skoro strategia ta została oficjalnie podtrzymana, możemy być raczej spokojni o los Cyberpunk 2077 oraz zacząć się zastanawiać, czym może być nieujawniony na razie tytuł.

Wiemy w sumie niewiele – gros studia w dalszym ciągu pracuje nad Cyberpunkiem, niemniej od pewnego już czasu przy tajemniczej produkcji pracuje oddelegowany przez CD Projekt RED zespół. Gra ma być produkcją cRPG, co kieruje co niektórych do marzeń o nowej grze w uniwersum Wiedźmina. To jednak tylko spekulacje, więc jeśli nie wystąpią jakieś niespodziewane przecieki, to na oficjalną zapowiedź sobie jeszcze poczekamy. Może na tegorocznym E3 dowiemy się czegoś?

Sam Cyberpunk 2077 zapewne ukaże się szybciej niż w 2021 roku – plotki sugerują premierę jeszcze tegorocznej jesieni, ale równie prawdopodobny może być cały przyszły rok.

Źródło
vg247CD Projekt
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close