NEWSPC & KONSOLE

CD Projekt RED pracuje nie przy jednej, a aż trzech grach w uniwersum Cyberpunk

Jeżeli oczekujecie na Cyberpunk 2077 z wypiekami na twarzy i planujecie specjalnie zakup nowego PeCeta, aby móc doświadczyć futurystycznej, mrocznej wizji przyszłości wedle CD Projekt RED, to z pewnością zainteresuje Was informacja, że polskie studio ma w planach coś znacznie więcej niż jedną grę w uniwersum.

Serwis Bankier.pl opublikował informacje od zarządu spółki CD Projekt, w tym Adama Kicińskiego, które głównie skupiają się na dobrej przedsprzedaży Cyberpunk 2077 w porównaniu z Wiedźminem 3. Prezes wspomniał również, że spółka posiada obecnie pięć zespołów pracujących nad różnymi projektami.

Jeden z nich nadal zajmuje się Gwintem, inny pracuje przy nieogłoszonym na razie tytule, ale najciekawsze jest to, co robią trzy pozostałe zespoły. Jak się okazuje, poza teamem Cyberpunk 2077, są też dwie kolejne ekipy pracujące przy grach w tym uniwersum. Jedna z nich ma być grą sieciową, przy której pracuje głównie oddział we Wrocławiu.

Trzecia z gier ma być następną „dużą grą CD Projektu„, która ma ukazać się w terminie do 2021 roku. Ma to być projekt naprawdę wielki i przy tym innowacyjny. Biorąc pod uwagę jaki hype i emocje towarzyszą Cyberpunk 2077, jeszcze większa produkcja może wypalić pozostały na Ziemi tlen. 😉

Źródło
bankier.pl
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close