NEWSSERIALE

Cyka blyat! Czwarty sezon Stranger Things już na horyzoncie – w sieci pojawił się teaser

Stranger Things to zdecydowanie jeden z najlepszych tworów serialowych spod znaku czerwonej “enki”, albo i tworów serialowych w ogóle. Fani, w tym niżej (albo raczej obok) podpisany, z niecierpliwością czekają na kolejny, czwarty już sezon. Na razie jednak musimy zadowolić się krótkim teaserem, który wylądował wczoraj w sieci.

Chociaż teaser – jak to teaser – jest krótki, zawiera bardzo ważną informację. Hopper jest łysy! A poza tym żyje i pracuje przy budowie kolei w jakimś sowieckim gułagu na końcu świata.

Tymczasem twórcy serialu, bracia Duffer, opublikowali w sieci list do fanów:

Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego “Amerykanina”, który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi… i nie tylko.

Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane…

Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory i nie możemy się doczekać, aż wszyscy go zobaczą. Tymczasem – módlcie się za Amerykanina.

Pozdrowienia z Rosji,

Bracia Duffer

Kiedy premiera? Nie wiadomo, ale czekamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button