NEWSPC & KONSOLE

Edycja kolekcjonerska Mortal Kombat 11 zawiera maskę Scorpiona, ale jej cena jest po prostu chora

299 dolarów lub 1399 złotych – tyle trzeba zapłacić za edycję kolekcjonerską gry Mortal Kombat 11, która zawiera rzecz jasna samą grę, a także całą, długą listę atrakcji, takich jak: maska Scorpiona! …no i co tam jeszcze było? A, tak, steelcase i magnesik na lodóweczkę. I to by było na tyle.

Kogoś porąbało? Worek złota za taką średniawkę? Nope, nope, nope!

No dobra, ten magnesik to pewnie nie na lodóweczkę, tylko na tego steelcase’a, ale to nie zmienia faktu, że za takie pieniądze to ta edycja limitowana wygląda po prostu niepoważnie. Nawet się nie postarali, żeby dodać do tego chociażby jakiś soundtrack, komiks, plakat – cokolwiek! Naprawdę, Warner Bros od jakiegoś czasu stara się dołączyć do grona firm, które o resztkach szacunku swoich klientów mogą poczytać jedynie na jakichś odgrzebanych w Internecie blogach z przeszłości.

No i kto takie edycje kolekcjonerskie kupuje? Kogo stać na takie wątpliwej jakości rarytasy? Bo nawet normalny, uczciwie zarabiający fan musiałby upaść na głowę, żeby zamówić za połowę wypłaty tak naciągany zestaw gadżetów. Wiadomo, że takie edycje są przede wszystkim dla prawdziwych fanów, którzy być może nadwyrężeniem domowego budżetu (ale nigdy z żalem) rozstaną się z kilkoma stówami, bo przecież – do jasnej ciężkiej! – trzeba od czasu do czasu dokarmić swoją nerdowską, próżną duszyczkę! Ale 1399 złotych za grę w stalowym pudełku, z magnesikiem i maską? To je chore!

Gdyby tam w zestawie dali jeszcze grywalną postać Kudłatego, to by można się ewentualnie zastanowić, a tak to niech się bujają. Moja świnka skarbonka może nadal spać spokojnie.

Tagi

2 Comments

    1. Nie no jestem już na tyle dorosły że nie zamierzam tyle na gadżet wydawał w nadziei że będzie się dało w nim wyjść na ulicę. Poza tym to nie jest najdroższy gadżet dodany do gry. Pomijając absurdalny bunkier przeciw atomowy to kiedyś była kolekcjonerka resident evil 6 z kurtka skórzana na wzór kurtki Leona. 1000 dolarów to kosztowało.

Dodaj komentarz

Close
Close