FILMYNEWSPC & KONSOLE

Film Uncharted ma już premierę – na przygody Drake’a jeszcze trochę poczekamy

Jak donosi portal Hollywood Reporter film Uncharted pojawi się na ekranach kin 18 grudnia 2020 roku, a więc jeszcze troszkę na niego poczekamy.

Nie wiem, czy trzeba komuś tłumaczyć czym jest Uncharted, bo chociaż gry z tej serii to absolutne exclusivy na Playstation, to chyba każdemu przynajmniej obiło się o uszy nazwisko Nathan Drake.

Niestety, filmy oparte na grach rzadko wybijają się ponad przeciętność, ale może w końcu do zakutych, hollywoodzkich głów dotarło, że nie wystarczy nazwać film jak grę, żeby przyciągnąć do kin tłumy? Zobaczymy, bo aż się prosi o to, żebyśmy w końcu zobaczyli film godny Indiany Jonesa, a teraz chyba jest na to realna szansa.

A swoją drogą to trzeba mieć odwagę robić film na podstawie Uncharted – w końcu to jedna z najlepszych gier przygodowych wszech czasów – a jak wiadomo gracze to najtrudniejsi widzowie, którzy każdą drobną wpadkę postawią na ostrzu noża i nie podarują żadnego uproszczenia.

Jeżeli ktoś śledzi co tam się dzieje w nerdowym światku, ten wie, że w przyszłym roku, a zwłaszcza w jego końcówce, sami chyba nie będziemy wiedzieli na co już wydawać pieniądze. No ale tyle dobrze, że Cyberpunk 2077 pojawi się na wiosnę, to jest szansa, że do grudnia uda mi się już wyjść z domu.

Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close