NEWSPC & KONSOLE

Heroes of the Storm „zabijane” przez Blizzarda.

Szokująca wiadomość trafiła do wszystkich graczy Heroes of the Storm. Okazuje się, że producent znacznie obciął zespół deweloperski odpowiedzialny za grę. Pracownicy, którzy pozostali, w dalszym ciągu będą odpowiedzialni za rozwój i aktualizowanie produkcji, jednak teraz nowa zawartość dodawana będzie znacznie rzadziej.

Raczej nie musimy się martwić o nagłe wyłączenie serwerów, gdyż nie jest to w stylu Blizzarda, lecz Heroes of the Storm na pewno zostanie odsunięte na drugi plan. Wiele osób zaniepokoił fakt, że Blizzard nie tylko zmniejszył ilość pracowników dopieszczających grą, lecz wycofał także rozgrywki e-sportowe. Gra nie ukaże się już na Heroes of the Dorm, czy HGC (Heroes Global Championship) co również bardzo rozgniewało społeczność.

Wiele osób sądzi, że za tymi wszystkimi decyzjami stoi Activision. Na dodatek od dziesięciu miesięcy Dyrektorem finansowym Blizzarda jest Amrita Ahuja, która początkowo pracowała w Activision, co budzi jeszcze większe wątpliwości co do tego, kto tak naprawdę rządzi teraz firmą.

1+

Polubili to:

  • avatar
Tagi

One Comment

  1. Och, toż to absolutna skromność, poruszać tylko temat Blizzarda zabijającego swoją scenę esports. Jeśli nikt się nie wyrywa to o cały artykuł aż się prosi fakt tego, że w magicznym układzie pasożytniczym Activision dławi Blizzard zarówno kreatywnie jak i finansowo, stąd sama czelność idei Diablo Immortal 😉 jeśli ktoś z redakcji ma czas to zachęcam do napisania na ten temat artykułu, bo jest o czym pisać 🙂

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close