NEWSSERIALE

Kolejna postać z DC będzie miała swój serial! Jožin z baž… znaczy ten, Swamp Thing nadchodzi!

Z tymi serialami w uniwersach komiksowych to tam różnie bywa, ale muszę przyznać, że Swamp Thing to gość, albo raczej coś, co ma szansę być całkiem udaną produkcja. W końcu to ma być o potworze, a do tego potworze z bagien!

Z DC to nigdy nie wiadomo czego się spodziewać – zarówno filmy jak i seriale nie potrafią utrzymać dobrego poziomu, trudno więc cokolwiek wróżyć z samego trailera, ale jeżeli twórcom uda się wytworzyć ponury, mroczny, bagienny klimat, to być może otrzymamy w końcu zgrabny, serialowy horror oparty na komiksie.

Na pewno dobrą wiadomością jest to, że w serial będziemy mogli wgryźć się już niebawem, bo premiera pierwszego odcinka zapowiadana jest już na 31 maja. Znakomicie, bo będziemy już wszyscy po ten spazmatycznej agonii Gry o Tron, która niestety z każdym kolejnym odcinkiem tonie coraz bardziej.
Z kolei zła wiadomość to ta, że serial będzie dostępny – przynajmniej na razie – jedynie na platformie DC Universe. Niestety Wielkie Imperium Lechickie nie ma jeszcze takich technologii, żeby można było u nas skorzystać z tej platformy, ale na szczęście jak wiadomo dla chcącego nic trudnego.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close