NEWSPC & KONSOLE

Nowa gra Rockstara będzie osadzona w średniowieczu?

Obojętnie nad czym pracuje Rockstar, jedno jest pewne: każda nowa produkcja giganta gier komputerowych wzbudzać będzie emocje, nawet jeśli tylko za sprawą plotek. Najnowsze są do tego zdecydowanie ciekawe, bo sugerują, że nowa gra studia miałaby być osadzona w średniowieczu.

Grand Theft Horse? Kingdom Come: Rockstar Edition? Wizje jakie na o takiej kombinacji przychodzą na myśl są zdecydowanie ciekawe, ale na razie nie ma się co zagalopowywać do przodu. Niemniej coś może być na rzeczy, bo inaczej na profilach w serwisie LinkedIn nie znajdowałyby się informacje takie jak ta:

Oczywiście dziwnym trafem wpis ten z profilu autora (Pawas Saxena z Rockstar India) został usunięty – być może zdradzał za wiele. 😉 Do tego dochodzą inni użytkownicy m.in. Reddita sugerujący, że “znają źródło” wewnątrz Rockstara, z których również wynika że następna gra studia to Project Medieval. To oczywiście tylko plotki i jako takowe należy je traktować, ale… co jeśli jest w tym wszystkim ziarno prawdy?

Na pewno możemy sobie wyobrażać, jak takowa gra mogłaby wyglądać. Kto wie, może sukces Kingdom Come: Deliverance i wzbudził pewne zainteresowanie szefostwa studia w pójściu w tym kierunku? Czymkolwiek jest nowy projekt Rockstara, na pewno nie usłyszymy o nim w najbliższych miesiącach – i raczej na pewno byłby wydany na konsolowe nowej generacji.

Źródło
wccftech
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close