NEWSSERIALE

Nowe informacje o serialu Wiedźmin na Netflixie – kolejni aktorzy ujawnieni

Chyba wszyscy fani prozy Sapkowskiego czekają z niecierpliwością na planowany na Netflixie serial o przygodach Legol… pardon! o przygodach Geralta z Rivii – no bo to jednak od ostatniej ekranizacji minęło już ładnych 18 latek. No i nie oszukujmy się, serial z udziałem Michała Żebrowskiego potrafił momentami wyrywać z człowieka salwy śmiechu – a podobno był on kręcony całkiem na poważnie.

Crach an Craite na urlopie – koloryzowane.

Jak nerdowiewiórki ćwierkają (co?), w roli Cracha an Craite’a zobaczymy Blaira Kincaida, z kolei Ossian Perret zagra kogoś – nie wiadomo jeszcze dokładnie kogo, ale jakby się tak ogolił, to elf jak ulał!

Od września wiadomo, że tym razem zabójcą potworów będzie Henry Cavill, znany między innymi z roli Supermana w filmach z serii DC Extended Universe. Co prawda fani, którzy przeczytali książkę i mają jakiekolwiek pojęcie o Wiedźminie, trochę zlali śmiechem taki pomysł, to jednak charakteryzacja dzisiaj potrafi zdziałać cuda i być może na ekranach faktycznie zobaczymy wiedźmińskiego zakapiora a nie elfa na krasnoludzkich sterydach.

Ossian Perret zagra kogoś…

Z ważniejszych ról wiemy także, że Anya Chalotra wcieli się w Yennefer, Freya Allan zostanie Ciri, zaś Anna Shaffer zafarbuje się na rudo i zagra Triss Merigold.


Tagi

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close