FILMYNEWS

Nowy film Mortal Kombat coraz bliżej – Joe Taslim zagra Sub Zero!

Trudno w to uwierzyć, ale już ponad dwie dekady minęły od premiery filmowej adaptacji Mortal Kombat. Pierwsza część, z niezapomnianym Krzysiem Lambertem w roli lorda Raydena oraz Cary-Hiroyuki Tagawą w charakterze Shang Tsunga, była bodaj jedną z najlepszych filmowych adaptacji gier.

Niestety druga część nie dorastała do pięt „jedynce”, no i w zasadzie po jej obejrzeniu co bardziej wrażliwi fani MK cierpią zapewne na mdłości.

Nic to, ważne, że ktoś na fali sukcesów kolejnych odsłon najlepszego z mordobić postanowił znowu pokusić się o filmową adaptację. Wiadomo na ten przykład, że rolę lodowatego ninja Sub Zero zagra Joe Taslim, znany z całkiem udanego filmu akcji The Raid.

Rzecz jasna na premierę będziemy musieli trochę jeszcze poczekać, bo planowo raczej filmu nie obejrzymy przed 2021 rokiem. A tymczasem chyba obejrzę sobie znowu jedynkę – chyba już po raz 15-ty!

Tagi

One Comment

  1. Jeśli nie będzie R-rated to nie będzie miał racji bytu taki film. Z drugiej jednak strony wiele fatali w dwóch ostatnich grach jest tak przesadzona, że zbiera na odruch wymiotny. Kolejne restarty fabularne tworzą jedynie mega konfuzję i ogólny mindfuck, a skoro na podstawie 2 pierwszych gier dało się nakręcić jedynie jeden sensowny film, to jak tutaj jakikolwiek reżyser ma cokolwiek ogarnąć? Nie widzę tego po prostu.

Dodaj komentarz

Close
Close