gryNEWSrpgseriale

Nowy mod do wiedźmina 3 pozwala nam zagrać netflixowym geraltem!

Modder postanowił stworzyć modyfikację do wiedźmina 3 pozwalającą nam wcielić się w Henry’ego Cavilla, czyli aktora grającego rolę Geralta w netflixowym serialu opowiadającym o przygodach wiedźmina ze szkoły wilka.

Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, że powstaje serial o naszym poczciwym wiedźmaku z sagi Sapkowskiego, wiele osób oczekiwało, że będzie on wyglądał przynajmniej podobnie to Geralta z serii gier od studia CD projekt RED. Jednak wszystko wskazuje na to, że taka wizja Geralta raczej już nie powróci na ekrany monitorów i telewizorów. Pozostało nam tylko zaakceptować wybór aktora do serialowego wiedźmina. Odtwórcą głównej roli będzie bowiem Henry Cavill, znany najbardziej z roli supermana w filmie “Człowiek ze Stali” Zacka Snydera.

Jednak możemy powoli przystosowywać się do takiej wizji naszego zabójcy potworów na wynajem, dzięki pewnemu modderowi, który postanowił odtworzyć Brytyjskiego aktora w grze “Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Twórca czerpał z materiałów promocyjnych serialu netflixa, a efekt jego ciężkiej pracy jest całkiem imponujący.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close