NEWSPC & KONSOLE

Nowy, sieciowy Watch Dogs ujawniony tuż przed E3

Nadal nie wiemy wszystkiego o czekających nas zapowiedziach podczas nadchodzącego wielkimi krokami E3, ale jedna z tajemnic właśnie została rozwiana. Raport Kotaku jest pewien, że jedną z gier, które Ubisoft ma zamiar pokazać w Los Angeles będzie nowe Watch Dogs.

Nowość ma nosić tytuł Watch Dogs Legion i jego głównym motywem ma być możliwość wcielenia się przez graczy w dowolnego NPC-a zamieszkującego wirtualne miasto. Będziemy mogli również rekrutować obywateli i kontrolować ich poczynania, acz nie wiadomo w jakim celu. Z opisu, który wyciekł ze sklepu Amazon, możemy się dowiedzieć, że „każda osoba napotkana w otwartym świecie gry posiada pełen zestaw animacji, własny głos i cechy charakteru oraz wygląd generowany przez system rozgrywki„.

Jason Schreier z Kotaku twierdzi również, że pewne rzeczy w grze zobaczymy lub nie w zależności od tego, jaką postacią akurat jest gracz. Brzmi to wszystko dość dziwnie i nie wiadomo, jak dokładnie ma wyglądać rozgrywka, na czym to wszystko będzie polegać i jakie będą limitacje tego systemu.

Na szczęście do prezentacji Ubisoftu na E3 pozostało już tylko kilka dni.

Źródło
DestructoidKotaku
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close