NEWSPC & KONSOLE

Overwatch 2 również oficjalnie ujawniony na Blizzconie

Bez wątpienia tegoroczna odsłona Blizzconu może otrzymać wątpliwej jakości nagrodę za najgorzej utrzymane sekrety w branży. W zasadzie o tym, co Zamieć ujawni podczas swojego corocznego święta wiedzieliśmy na długie miesiące przed rozpoczęciem się imprezy. Tak było z Diablo 4, tak jest z Overwatch 2.

Zgodnie też z przeciekami, nowa odsłona tego popularnego shootera będzie skupiona w dużej mierze na rozgrywce PvE (Player vs Environment) – jednakże zakres zmian podzielił społeczność. Część ludzi mocno zastanawia się, czy wprowadzane nowości nie mogłyby dostarczone po prostu w jakiejś aktualizacji zamiast sequela.

Overwatch 2 zaoferuje graczom szereg fabularnych misji do wykonania, również w co-opie w którym będzie można wykorzystać nowego bohatera w postaci Sojourn. Pojawią się nowe mapy (Toronto, Gothenberg, Monte Carlo), do tego pojawi się nowy tryb stricte PvP nazwany Push.

W sumie najciekawszą informacją związaną z nowością jest zapowiedziany crossplay umożliwiający graczom Overwatch i Overwatch 2 grania na jednym serwerze oraz możliwość przeniesienia odblokowanych “cosmetics” (skórki itp.) z jedynki do dwójki. Blizzard obiecuje, że sequel “zredefiniuje znaczenie tego słowa” – zobaczymy, co z tego faktycznie wyjdzie.

Gra na razie nie ma konkretnej daty premiery.

Źródło
RPS
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close