NEWSPC & KONSOLE

Pioneer od Ubisoftu jednak żyje

Ciężki jest żywot pionierów, a już szczególne tego konkretnego od Ubisoftu. Oryginalnie zapowiedziana niemal trzy lata temu produkcja miała dość nietypową kampanię marketingową, która opierała się na innej grze francuskiego giganta: Watch Dogs 2. W tej to produkcji gracze mogli „wykraść” dane o Pioneer z jednej z istniejących wewnątrz gry firm. Odkryty w ten sposób zwiastun widoczny jest poniżej.

Od tamtej pory wokół Pioneer było po prostu cicho. Tak cicho, że niektóre media informowały nawet, że gra jest po prostu martwa. Cisza została jednak przerwana, acz nieoficjalnie. Jak dowiedział się serwis Kotaku od jednego ze swoich źródeł w Ubisoft, oryginalny pomysł na Pioneer faktycznie jest martwy – tytuł jednak nie trafił na śmietnik, a na deskę kreślarską.

Efektem ma być zupełnie nowy pomysł na Pioneer, który w obecnej formie ma być co-opowym sieciowym shooterem bazującym na silniku AnvilNext, znanym z Rainbow Six Siege. Tematyka nadal ma nawiązywać do kosmosu i zbliżonych tematów, ale nic więcej obecnie nie wiadomo. Pozostaje czekać na oficjalną informację od Ubisoft.

Źródło
vg247
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close