NEWSPC & KONSOLE

Polski Dark Envoy pojawia się na horyzoncie!

Kiedy człowiekowi wydaje się, że już więcej interesujących gier rok 2020 nie pomieści, to właśnie wtedy pojawia się polska ekipa Event Horizon i triumfalnie obwieszcza „haha, tu się mylisz! Mamy jeszcze naszą grę!”. I cóż mogę rzecz, pierwsza zapowiedź Dark Envoy robi całkiem pozytywne wrażenie.

Produkcja gdyńskiego studia ma być nieliniowym cRPG-iem osadzonym w niestandardowym świecie łączącym fantasy i technologię (np. broń palna, latające statki), w którym ludzkość walczy o dominację z pozostałościami starych ras. W tle oczywiście będzie kojarzący się z Arcanum konflikt magia vs technologia, a wybory dokonywane przez gracza mają mieć spory wpływ na świat gry.

Dark Envoy „wyposażony” będzie w turowy system walki, który będzie poprzedzany „przed bitewną” fazą prowadzą w czasie rzeczywistym – razem z niestandardowym systemem RPG ma to utworzyć ciekawą mieszankę. Gra będzie grywalna zarówno solo jak i w co-opie oraz trybie Player vs The World, w którym jeden z graczy wcieli się w finalnego bossa mającego pokrzyżować plany drugiemu graczowi zanim ten stanie się zbyt potężny. Ciekawa idea.

Premiera w 2020 roku na PC, Xbox One oraz Playstation 4. Gdzie ja znajdę na to wszystko czas?!

Tagi

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close