NEWSPC & KONSOLE

Poznaliśmy datę premiery Borderlands 3 i nie tylko

Zgodnie z obietnicami sprzed kilku dni, po oficjalnym ogłoszeniu istnienia trzeciej odsłony lootshootera Borderlands, przyszedł czas na konkrety. Tych Gearbox odsłonił kilka, w tym główną oś fabularną, która obracać się będzie wokół Calypso Twins próbujących zjednoczyć rozproszone klany bandytów w jedną armię.

Gracze będą musieli oczywiście temu wszystkiemu przeszkodzić, w czym pomogą cztery nowe postaci/klasy: Moze, Amara, FL4K oraz Zane. Pierwszy to strzelec potrafiący przyzwać na pole bitwy własnego mecha, Amara to w zasadzie Siren, FL4K to władca bestii potrafiący oswoić i wykorzystać w walce napotkane zwierzęta, zaś Zane to yyy….borderlandsowy Batman (?) lubujący się w gadżetach i zachodzeniu wrogów od tyłu.

W trójce powróci sztandarowy co-op, który zostanie ulepszony względem poprzedniczek o m.in. level scaling przeciwników w zależności od poziomu graczy. Ma to pozwolić na dołączanie do misji w dowolnym momencie przez niemal dowolnego gracza, bez ryzyka że rywale będą zbyt łatwi lub niemożliwi do zabicia.

To nie wszystko. Wiemy już, jak wyglądać będą edycje specjalne i pre-orderowe. Gearbox zapowiedział, że wszystkie specjalne wersje gry będą posiadały tryb „boost” pozwalający na lepsze dropy looty oraz więcej zdobywanego doświadczenia. Brzmi niepokojąco, co nie? Zwłaszcza, że detale dotyczące tego boosta są na razie niedostępne. Gra pojawi się w trzech edycjach ekskluzywnych: deluxe (80$), super deluxe (100$) oraz diamond loot chest collector’s edition (250$) zawierające z reguły specjalne, złote skórki i inne „kosmetyki” z wyjątkiem najdroższej edycji wyposażonej w sporo fizycznych drobiazgów.

A teraz czas na premierę gry. Borderlands 3 zawita na PC, Playstation 4 i Xbox One jeszcze w tym roku, 13 września. Na PC gra jest czasowo ekskluzywna dla Epic Games Store – na inne platformy trafi ona dopiero w kwietniu 2020, czyli za dokładnie rok.

1+

Polubili to:

  • avatar
Źródło
vg247vg247
Tagi

One Comment

Dodaj komentarz

Close
Close