NEWSPC & KONSOLE

Predator: Hunting Grounds na zwiastunie

Mamy pierwszy solidniejszy rzut oka na nowy tytuł dla miłośników asymetrycznych gier sieciowych. Studio Illfonic, które dwa lata temu wydało na świat przyzwoicie przyjęty Friday the 13th: The Game, ujawniło na Gamescomie zapis rozgrywki ze swojego najnowszego projektu. Firma pozostaje na dobrze sobie znanym terenie, acz tym razem grasować po nim będzie sam predator.

Nie potwierdzono udziału w grze Arnolda jako broni ostatecznej mogącej poradzić sobie z kosmicznym łowcą. Co potwierdzono to to, że gra będzie asymetryczną strzelanką 4vs1, w której jeden z graczy wciela się w postać tytułowego predatora dysponującego całym szeregiem specyficznych, zaawansowanych technologii mających pomóc mu w łowach. Reszta będzie musiała próbować przeżyć.

Jakby obcego było mało, gracze będą musieli użerać się również z innymi wrogami sterowanymi przez SI oraz realizować różne cele misji. Jak dla mnie, ciężko powiedzieć coś konkretnego – na pewno zwiastun czapek z głów nie zrywa. Mając zaś w pamięci poprzednią grę studia, zalecam ostrożność w hype’owaniu się na Predator: Hunting Grounds. Premiera w 2020 roku, na razie potwierdzono jedynie wersję na Playstation 4.

Źródło
GamesRadar
Tagi

2 Comments

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close