FILMYNEWSPC & KONSOLESERIALE

Resident Evil doczeka się serialu na Netflixie?

To na razie tylko plotka, ale wiewiórki zza oceanu ćwierkają, że podobno Netflix przygotowuje się do realizacji serialu na podstawie gier z cyklu Resident Evil.

Taką informację podał serwis Deadline, powołując się na nieznane źródła. Za produkcję ma być odpowiedzialne niemieckie studio Constantin Film, które stoi również za powstałymi do tej pory sześcioma filmami z Millą Jovovich w roli głównej. Trudno na razie mówić o szczegółach, ale serial ma mocno opierać się na swoim pierwowzorze, ma również pogłębić uniwersum i rozszerzać wątki związane między innymi z Umbrella Corporation.

Wcześniejsze wieści z branży filmowej głosiły, że Constantin Film ma w planach reboot serii, a także produkcję serialu telewizyjnego. Mało tego, w zeszłym miesiącu firma zatrudniła Johannesa Robertsa na stanowisko scenarzysty i reżysera ewentualnego restartu, być może zatem wierchuszka Netflixa postanowiła złapać nadarzającą się okazję i zaproponować współpracę?

Tagi

One Comment

  1. Netflix o wszystkim, gdzie wyczuwa choćby 10 ruskich kopiejek chce zrobić serial. Jakby im dać paczkę chrupek z biedry i powiedzieć, że to są mega populatne chrupki, to by o tym zrobili serial. Rzygnąć można juz tymi netlifxowymi produkcjami. Niektóre są dobre owszem, ale schemat tej platformy produkujący seriale o wszystkim po prostu odpycha. Btw dziwne, że wcześniej nie wyszli sami z pomysłem na serial RE żeby zatrzeć niesmak po spier****ch filmach z panią Jovovich, a dopiero przy okazji świetnie zapowiadającego się remastera RE2 nagle ich natchnęło na serial w tym uniwersum…

Dodaj komentarz

Close
Close