NEWSPC & KONSOLE

Sony ujawnia nową grę sieciową z Predatorem

Nobody saw it coming. Sony niespodziewanie podczas minionego streamu PlayStation State of Play zapowiedziało zupełnie nową grę sieciową z uniwersum, którego chyba nikt się nie spodziewał. Oto na scenę wkracza Predator.

I w sumie niewiele więcej wiadomo na temat tej produkcji studia Illfonic Games. W zasadzie w zapowiedzi widnieje tylko informacja, że ma to być „new competetive online multiplayer experience”, czyli rywalizacyjna gra sieciowa. Zapewne będzie posiadała asymetryczny design, w którym jeden z graczy wcieli się w postać tytułowego Predatora z całym arsenałem potężnych broni i mocy, a reszta będzie starała się przeżyć.

Biorąc pod uwagę, że ostatnie gry próbujące podobnego pomysłu raczej nie odniosły sukcesu, jak chociażby skrajny przypadek Evolve, zapowiedź Predator: Hunting Grounds nie wywołała przesadnie wielkich emocji pośród graczy. Być może zmienią oni zdanie na widok aktualnego gameplayu, ale tego raczej nie ma się co spodziewać w najbliższym czasie. Premiera gry została wyznaczona na dość szeroko pojęty rok 2020, tylko na Playstation 4.

Źródło
Destructoid
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close