NEWSPC & KONSOLE

Sony ujawnia nową grę sieciową z Predatorem

Nobody saw it coming. Sony niespodziewanie podczas minionego streamu PlayStation State of Play zapowiedziało zupełnie nową grę sieciową z uniwersum, którego chyba nikt się nie spodziewał. Oto na scenę wkracza Predator.

I w sumie niewiele więcej wiadomo na temat tej produkcji studia Illfonic Games. W zasadzie w zapowiedzi widnieje tylko informacja, że ma to być “new competetive online multiplayer experience”, czyli rywalizacyjna gra sieciowa. Zapewne będzie posiadała asymetryczny design, w którym jeden z graczy wcieli się w postać tytułowego Predatora z całym arsenałem potężnych broni i mocy, a reszta będzie starała się przeżyć.

Biorąc pod uwagę, że ostatnie gry próbujące podobnego pomysłu raczej nie odniosły sukcesu, jak chociażby skrajny przypadek Evolve, zapowiedź Predator: Hunting Grounds nie wywołała przesadnie wielkich emocji pośród graczy. Być może zmienią oni zdanie na widok aktualnego gameplayu, ale tego raczej nie ma się co spodziewać w najbliższym czasie. Premiera gry została wyznaczona na dość szeroko pojęty rok 2020, tylko na Playstation 4.

Źródło
Destructoid
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close