FILMYNEWS

Terminator: Dark Fate okazał się klapą – fani nie są zachwyceni, a producenci liczą straty

Niestety, wszystko wskazuje na to, że kolejny film z udziałem elektronicznego mordulca okazał się klapą i nie zrestartował serii na takim poziomie, na jakim oczekiwaliby tego fani. W pierwszy weekend wyświetlania Dark Fate zarobił o wiele mniej, niż spodziewali się jego producenci, a opinie fanów zza oceanu, którzy już mieli okazję obejrzeć film, nie są zbyt dobre.

Co prawda po sieci krąży opinia, że jest to najlepszy Terminator od czasów “dwójki”, ale to tylko dlatego, że Bunt Maszyn, Ocalenie i Genisys były tak kiepskie, że lepiej było wyprzeć te potworki z pamięci. Niestety, aby się przekonać, czy tak jest naprawdę, musimy poczekać jeszcze kilka dni, bo premiera Mrocznego Przeznaczenia nad Wisłą nastąpi dopiero 8 listopada. Ja osobiście wciąż wierzę, że jednak będzie to udane widowisko.

Czy to oznacza, że wraz z Mrocznym Przeznaczeniem możemy całej serii powiedzieć już kultowe “hasta la vista”? Oby nie, bo fani wciąż wierzą, że pojawi się wreszcie jakiś dzielny reżyser na białym scenarzyście (czy jakoś tak) i wreszcie dostaniemy prawdziwego Terminatora z krwi i koś.. po prostu prawdziwego Terminatora!

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close