FILMYNEWS

Tomasz Kot zagra w The Eternals Marvela? Ano krąży po świecie taka plotka

Jest szansa, że Tomasz Kot, aktor, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, zagra w kolejnej superprodukcji ze stajni Marvela. Chodzi o film The Eternals, który co prawda jest w bardzo wczesnej fazie koncepcyjnej, ale jawi się już na hollywodzkim horyzoncie.

Człowiek Kot.. wróć! Znaczy Tomasz Kot najwyraźniej spodobał się reżyserce Chloé Zhao. Bydzie co z tego?

Chloé Zhao, która podejmie się reżyserii The Eternals, podobno jest zaintrygowana postawną fizycznością Tomasza Kota, więc gdzieś w głowie zakiełkowała jej myśl, aby polski aktor wystąpił w jej filmie. No i fajnie! Pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby pani Zhao faktycznie zaangażowała pana Kota. A, no i jeszcze wypadałoby trzymać kciuki, żeby cała historia nie okazała się godną Pudelka plotką.

The Eternals nad Wisłą nie są specjalnie popularni, w zasadzie to mało kto w ogóle o nich słyszał. Komiks stworzył Jack Kirby jeszcze w 1976 roku, a historia kręci się wokół grupy nieśmiertelnych istot broniących Ziemi przed… przed tym, co akurat jej tam może na dany czas zagrażać. Jeżeli w filmie zagra Tomasz Kot, to stawiam dolary przeciw orzechom, że będzie to jeden z najpopularniejszych w naszej ojczyźnie filmów Marvela ever!

Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close