NEWSPC & KONSOLE

Trylogia Dark Souls z figurką za 500 dolarów

Ciężko w to uwierzyć, ale Bandai Namco do tej pory nie wprowadziło do sprzedaży w Europie trylogii Dark Souls zawierającej wszystkie gry z serii w ich „finalnych” edycjach. I to pomimo tego, że takowy komplet już od miesięcy jest dostępny w Ameryce Północnej czy Azji, do Europy przybędzie on dopiero na koniec zimy.

Osoby wyjątkowo zainteresowane posiadaniem całej elegancko wydanej trylogii w wersji pudełkowej, a do tego posiadające sporo zbędnych pieniędzy, mogą zainteresować się edycją kolekcjonerską. Ta limitowana do 2000 sztuk edycja zawiera nie tylko kunsztowne pudełka z Dark Souls: Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin oraz Dark Souls III: The Fire Fades, ale również sześć płyt ze ścieżką dźwiękową z gier, 460 stronicowe kompendium oraz 34 centymetrową statuetkę Elite Knight at the Bonfire. Cena to jedyne 499.99$.

Edycja kolekcjonerska jest dostępna jedynie w pre-orderze na oficjalnej europejskiej stronie sklepu Bandai Namco. Premiera trylogii Dark Souls w Europie zaplanowana jest na 1 dzień marca 2019.

Źródło
vg247
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close