NEWSPC & KONSOLE

Twórcy Left 4 Dead powracają z nową grą

Turtle Rock Studios zasłynęło ze stworzenia serii Left 4 Dead, jednej z pierwszych i najlepszych co-operacyjnych siekanin zombie na rynku. Przez lata firma żyła z dalszego rozwijania swojego flagowego produktu, a pierwszą nową produkcję zaprezentowała dopiero w 2015 roku w postaci mocno średniego Evolve.

Od tamtej pory minęło już trochę czasu, a o eksperymencie z mocno niewykorzystanym potencjale już raczej nikt nie pamięta. Po latach milczenia Turtle Rock Studios ogłosiło swój nowy projekt, który zapowiada się jak swoisty powrót do korzeni! Back 4 Blood ma być co-operacyjnych pierwszoosobowym shooterem zawierającym zombie jako typowe mięso armatnie. I w sumie tyle, wiemy niewiele więcej.

Back 4 Blood ma zawierać tryb kampanii, żadnego PvP lub Battle Royale, a sami twórcy obiecują, że ich nowe dziecko nie będzie po prostu Left 4 Dead w odświeżonych ciuszkach. Na czym ma jednak polegać „unikalność” gry, nie ujawniono. Wydawcą zostało Warner Bros. Interactive, a tytuł ma się ukazać na PC, Playstation oraz Xbox One w nieujawnionej przyszłości.

Źródło
vg247
Tagi

2 Comments

  1. Kurde, a pamięta ktoś jak nazywała się ta gra, co to niby miała być podobna trochę do Vermintide, trochę do L4D, a miała być też w klimatach horroru – na trailerze włamywali się do jakiegoś skarbca czy tam przebijali przez jakieś drzwi.

Dodaj komentarz

Close
Close