NEWSPC & KONSOLE

Twórcy Mordhau ujawniają plany – nowe mapy, tryb rankingowy i nie tylko

Mordhau to jeden z największych przebojów 2019 roku, dzieło zrodzone z pasji grupki rozrzuconych po świecie ludzi bez żadnego doświadczeniu w tworzeniu gier, które sprzedało się w ponad milionie egzemplarzy. Studio Triternion ujawniło niedawno plany na przyszłą zawartość do tego średniowiecznego slashera.

Blisko ukończenia są dwie nowe mapy: miasto Feitoria oraz zamek Castello, które „obsłużą” wszystkie dostępne tryby gry i z pewnością wzniosą odrobinę świeżości do dobrze znanych nam już map. Poza nimi twórcy pracują nad implementacją trybu rankingowego, który zostanie podzielony na szereg rang – zdobycie najwyższej z pewnością będzie warte wpisania w CV. 😉

Do tego devsi eksperymentują z dodaniem trybu dla 64 osób będącym czymś w rodzaju oblężenia, z jednym zespołem atakującym cel, a drugim go broniącym. Na razie za wiele o tym trybie nie wiemy, ale społeczność od pewnego czasu już prosiła o coś właśnie w tym stylu i dobrze widzieć, że developerzy również to zauważyli.

To jednak nie wszystko: Mordhau doczeka się również zmian i optymalizacji nieco irytujących elementów, takich jak chociażby walka z konnymi wojownikami, na którą narzekał chyba każdy kto miał pecha próbować się z nimi mierzyć na mapie Crossroads. Zmieniony zostanie nieco sposób działania bomb zapalających oraz pojawią się filtry mające na celu zredukowanie „toksyczności” wbudowanego czatu.

O wszystkich planowanych zmianach i szczegółach możecie poczytać na oficjalnej stronie gry.

Tagi

One Comment

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close