NEWSPC & KONSOLE

Ujawniono nowe szczegóły Star Wars Jedi: Fallen Order

EA niestety nie ma szczęścia do gier ze świata Gwiezdnych Wojen – dwie szeroko krytykowane produkcje na koncie (z czego jedna przyczyniła się do napiętnowania lootboxów), to na pewno poważna wizerunkowa przeszkoda do pokonania dla tej firmy. Czy ekipa Respawn, którą oddelegowano do stworzenia tej nowej Gwiezdnowojennej produkcji znowu dokona Cudu (patrz: Apex Legends) i stworzy coś co zaspokoi apetyt wszystkich fanów?

Z pomocą na to pytanie przyszedł panel na Star Wars Celebration Chicago 2019 poświęcony grze:

Niestety nie ukazano na razie szczegółowego gameplayu, (a zapewnienie, że powyższy trailer stworzono na silniku gry nie bardzo mnie rusza), ale wiadomo już co nieco o fabule. Akcja rozgrywa się po filmowej III części – Zakon Jedi upadł, Imperator sprawuje swoje okrutne rządy, a Imperialna Inkwizycja dba o to by nikt wyczulony na Moc nie uszedł uwadze Imperium. W tym świecie żyje Kal, który podczas pewnego wypadku ściąga na siebie niepotrzebną uwagę i tym samym staje się zbiegiem…

Kampania Singleplayer i brak lootboxów

Wiadomo też, że EA bardzo wysila się aby nie sknocić sprawy po raz 3ci… a skąd to wiem? Między innymi z oficjalnego Tweetera:

Dobre EA takie innowacyjne!

Czy te gorące zapewnienia okażą się wystarczające, aby nie sknocić sprawy po raz trzeci?

Przekonamy się już 15go listopada podczas premiery gry. 😉

Źródło
Youtube
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close