NEWSPC & KONSOLE

Warframe znowu się zmienia – Operation: Buried Debts już dostępne

O produkcji ekipy Digital Extremes można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że stoi ona w miejscu. Tenno na całym świecie nie otrząsnęli się jeszcze dobrze z poprzednich zmian, które przyniósł update Nightwave, a już dzisiaj w ich ręce (tylko PCtowcy, gracze konsolowi jak zwykle muszą ubrać się w cierpliwość) został oddany do użytku update 24.4.0 – Operation: Buried Debts

Czego możemy oczekiwać od tego nowego kawałka całkiem świeżego contentu? Przede wszystkim kontynuacji historii dzielnych, ale i wyzyskiwanych przez chciwą frakcję Corpus mieszkańców Fortuny w postaci globalnego eventu:

Pierwsza styczność z eventem – nikt z drużyny nie wiedział co się dzieje XD

Dla biorących udział przygotowane są oczywiście odpowiednie nagrody takie jak okolicznościowy sigil i emblemat, całkiem świeże mody „amalgamaty”, a także wisienka na torcie – Opticor Vandal

Muskularna niczym Terminator

Nie mogło oczywiście zabraknąć nowego Warframe – do stale powiększającej się 38 osobowej rodziny (+ wersje Prime) dołączyła Hildryn:

Nie wiem czemu, ale Hildryn kojarzy mi się ze standardową żoną Wikinga XD

Ta muskularna maszyna zniszczenia żonglująca siłą własnych osłon, jest dostępna już od teraz po uiszczeniu w sklepie odpowiedniej ilości platyny. Gracze którzy nie chcą jednak wydawać żadnych pieniędzy będą musieli standardowo ją „wyfarmić”, poświęcając na to swój cenny czas.

Jeszcze wygodniejsze zabijanie

Częściowej przemianie poddano także model walki, określany przez deweloperów mianem MELEE REVISIT: PHASE 1: „Flow”, (albo mniej oficjalnie „melee version: 2.999999”), który powoduje, że zabijanie jest jeszcze szybsze i sprawniejsze:

JEBUT!

Zmianie m.in. uległa płynność przełączania się pomiędzy broniami, efekty cząsteczkowe podczas wykonywania ataków AoE, czy automatyczny blok wyprowadzany broń białą.

To jeszcze nie koniec!

Do tej już całkiem dużej paczki zawartości dodano także tematyczną nikanę, nowe skórki i efekty do kultywowania tzw „Fashion Frame” (czyli jedynego prawdziwego endgamu tej gry), ulepszono m.in. okno zdolności Warframe aby było bardziej przystępne dla nowych graczy i dodano masę innych poprawek eliminujących bugi. Pełną listę tego o czym wspomniałem i czego nie wymieniłem można znaleźć tutaj.

Mnie jako fana Warframe bardzo cieszy powrót DE do częstszych aktualizacji gry, zeszłoroczny zastój spowodowany ciągłym pracami nad Fortuną to już chyba przeszłość, bo przyszłość szykuje się w zremasterowanych barwach…

Remaster Plains of Eidolon!
Remaster Jowisza!

… i nie tylko! 😀

STATKI KOSMICZNE!!!

Źródło
Oficjalna strona gry:
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close