NEWSPC & KONSOLE

Wiatry Magii dodadzą nową zawartość do radosnego siekania w Vermintide 2

Naprawdę musiałem się postarać, aby nie użyć zwrotu „magiczne wiatry” – ups! Udajcie, że tego nie widzieliście. Fatshark, twórcy bardzo przyjemnych co-opowych slasherów w uniwersum Warhammer: End Times ogłosili, że do wydanego rok temu Vermintide II wkrótce dołączy nowy dodatek zawierający sporo chaotycznej dobroci zatytułowany Winds of Magic.

W skrócie: możemy spodziewać się nowych wrogów, broni i lokacji, a do tego dojdzie dodatkowy tryb gry oraz podniesiony maksymalny poziom postaci. Detale? Proszę bardzo!

Nową frakcją, z którą przyjdzie graczom skrzyżować miecze są Beastmeni, prawdziwe dzieci chaosu. Stwory właśnie z tej frakcji mają być najsilniejszymi (poza bossami) przeciwnikami, z jakimi do tej pory mierzyli się bohaterowie. Winds of Magic zabierze graczy również do miasta Helmgart, w którym przyjdzie im zmierzyć się z nieprzewidywalnymi ośmioma wiatrami – nie są znane na razie szczegóły tego, jak ma to działać, ale twórcy obiecują, że tylko ten tryb dostarczy sporo radości. Szczególnie tym, którzy oczekują horrendalnych wręcz wyzwań.

Dodatek wprowadzi do gry również pięć nowych broni oraz zwiększony maksymalny poziom postaci wraz z nowym, jeszcze wyższym poziomem trudności. Pojawią się również rankingi najlepszych graczy. Nie jest na razie znana cena Winds of Magic, ani data premiery, ale nie powinniśmy czekać przesadnie długo. W międzyczasie możecie odpalić Vermintide II jeszcze raz – albo przeczytać, czemu ta gra jest po prostu dobra.

Źródło
vg247
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close