KOMIKSYNEWSSERIALE

Widzieliście film Boże Ciało? Nie? Ja też nie, ale Bartosz Bielenia chciałby zagrać w netflixowym Sandmanie

Niedawno do sieci trafiło nagranie z przesłuchania Bartosza Bieleni, który walczył o rolę w netflixowym serialu Sandman. Aktor jest znany – również na zachodzie – przede wszystkim z roli filmie Boże Ciało. Co prawda statuetka za najlepszy film nieanglojęzyczny trafiła do całkiem udanego The Parasite, ale nazwisko naszej rodzimej gwiazdy na pewno obiło się o niejednej uszy w filmowej branży. A że nie samym Hollywood owa branża żyje, dla wielu aktorów szansą na wielką karierę są również takie platformy jak Netflix czy HBO.

Bartosz Bielenia też nie zamierza zasypiać gruszek w popiele, wie przecież, że bez pracy nie ma kołaczy, no a jak sobie człowiek pościele, tak się wyśpi (dobra, dobra, już przestaję się wygłupiać…). W każdym razie nasz aktor kuje żelazo póki gorące (sorry!) no i próbuje załapać się do netflixowego serialu Sandman. Przesłuchanie miało dotyczyć roli postaci niejakiego The Corinthian. To ten gość poniżej.

Niestety, nagranie z sieci zniknęło, usunięte przez jednego z dziennikarzy, zapewne na prośbę lub groźbę Netflixa lub samego aktora, wiec o tym, czy Bartosz pasuje do roli The Corinthian przekonamy się tylko, jeżeli dostanie tę rolę, a tego mu z całego serca życzymy.

O tym, że powstaje serial na podstawie kultowego komiksu pisaliśmy już jakiś czas temu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button