FILMYNEWS

Więcej filmów w uniwersum Mad Maxa? To prawdopodobne!

Trzeba przyznać, że ostatni Mad Max należy do wąskiego grona naprawdę udanych obrazów przedstawiających postapokaliptyczny świat. Road Fury był tak suchy i piaszczysty, a do tego po brzegi wypełniony wartką akcją, że mało kto przeszedł obok tego filmu obojętnie. Kontynuacja miała powstać w zasadzie już w tym roku, ale jak to zwykle bywa, Warner Bros i George Miller pokłócili się o kasę i prace nad Mad Max: Wasteland wstrzymano.

Jednak w jednym z ostatnich wywiadów dla IndieWire George Miller stwierdził, że niedawne niesnaski są już przeszłością, a kolejne filmy w uniwersum Mad Maxa są bardziej niż prawdopodobne. Jak zapowiedział reżyser, poznamy w nim dalsze losy Maxa i Furiosy. Kiedy by to miało nastąpić? A tego już, niestety, nie wiadomo.

Fani na pewno z radością obejrzą kolejne losy tych postaci, tym bardziej, że George Miller pokazał już, jak dobrze rozumie potrzeby dzisiejszego widza.

Przy okazji warto przypomnieć, że pojawiła się również gra Mad Max, której na pewno warto dać szansę, a której recenzję również możecie u nas przeczytać.

Tagi

One Comment

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close