ANIMEFILMYNEWSSERIALE

Wiedźmin doczeka się animowanego spin-offu na Netflixie?

Jak internetowa wieść niesie serial Wiedźmin okazał się największym sukcesem kasowym platformy. Co prawda inna wieść niesie, że Netflix sztucznie podbił sobie statystyki, uznając, że użytkownik “zaliczył” już wtedy, kiedy zobaczył przynajmniej dwie minuty. Niemniej serialowe przygody Geralta okazały się strzałem w dziesiątkę, więc mądre głowy spod znaku czerwonego “N” już kombinują, jak kuć żelazo, póki gorące.

Oczywiście w drodze jest już drugi sezon, a chociaż nie zobaczymy go pewnie tak prędko jakbyśmy sobie tego życzyli (premiera prawdopodobnie dopiero w 2021 roku…) to o ile niebo nie zwali się nam na głowy, prędzej czy później będziemy mogli kontynuować seans. Okazuje się jednak, że zanim to nastąpi będziemy mieli szansę uraczyć się innym widowiskiem – animowanym spinn-offem o podtytule “Nightmare of the Wolf”.

W zasadzie niewiele jeszcze wiadomo o nowej produkcji Netflixa, poza tym, że za scenariusz jest odpowiedzialny Beau DeMayo, który pracował już wcześniej nad pierwszym odcinkiem serialu. Krążą plotki, że opowiedziana historia, chociaż potoczy się w wiedźmińskim świecie, nie zaprezentuje nam tych najbardziej znanych bohaterów, skupi się natomiast nad wątkami pobocznymi. Jest też szansa, że nie będzie to jedyny spin-off, ale na razie to Netflix nie potwierdził oficjalnie nawet tego pierwszego, więc nie ma co na razie wskakiwać do hype-trainu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button