NEWSRÓŻNOŚCISERIALE

Znany z serialu Supernatural Jared Padalecki został aresztowany – weekend wszedł mu za mocno

Bywa, że weekend wchodzi za mocno, a zjawisko to nie oszczędza również gwiazd. No dobra, w zasadzie to zjawisko dominuje wśród gwiazd, a tym razem padło na znanego m.in. z serialu Supernatural Jareda Padaleckiego, który w minioną sobotę zaimprezował na pełnej.

W miejscowości Austin w Texasie pan Dżared postanowił odwiedzić klub Stereotype, do którego zresztą podobno uczęszcza regularnie. Gdy już wóda odpowiednio zryła banię, najpierw dał w mordę barmanowi, później szamotał się z klientelą, a na końcu szarpał się z menadżerem lokalu.

Gdy przyjechała policja, pan Dżared zaczął podobno ostentacyjnie liczyć forsę, jak się jednak okazuje policja w Texasie nie była łasa na łapówkę i króla sobotniego balu zawinęła na dołek.

Oczywiście Jared Padalecki jest całkowicie usprawiedliwiony – przecież pił alkohol! Niemniej cała impreza może go kosztować nawet 15 tysięcy dolarów. No tak to nawet my ze szwagrem nie imprezujemy!

To już drugi Dżared, o którym piszemy w tym tygodniu. Widocznie minął tydzień Dżaredów, populacja fanów zmniejszyła się.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close