NEWSPC & KONSOLE

Zwiastun rozgrywki z Atomic Heart wygląda urokliwie

Weźcie sobie wizję mocno alternatywnej rzeczywistości, w którym Związek Radziecki radzi sobie stosunkowo nieźle – mają chociażby tajne labolatoria pełne anomalii, których nie powstydziłaby się seria S.T.A.L.K.E.R., androidy znające kung fu i pełno wręcz błogiego klimatu totalnej abstrakcji. Atomic Heart prezentuje się wręcz uroczo przedziwnie i z miejsca powędrowało w górę mojej listy życzeń.

Absolutnie uległem kiedy bohater zaczął przeklinać po rosyjsku – setki godzin w Dota 2 sprawiły, że po prostu uśmiechnąłem się błogo. Sama gra na razie jest dość daleko od premiery – większe beta testy mają odbyć się w tym roku, ale najprawdopodobniej odbędą się w ostatnim kwartale 2019 roku. Premiera pełnej wersji nie odbędzie się więc wcześniej niż w 2020 na PC, Playstation 4 oraz Xbox One.

Niestety wkrótce po tak pięknym zwiastunie, w sieci pojawiły się doniesienia, że wewnątrz studia tworzącego Atomic Heart sytuacja jest niewesoła. Jeśli wierzyć wpisowi na Resetera, dochodzi do sytuacji kiedy w sumie nikt nie wie, jaka jest dokładnie wizja gry i gameplayu, CEO firmy nie ma pojęcia o tworzeniu gier, brakuje developerów obeznanych w C++ i Unreal Engine 4, a sama gra kilka miesięcy temu została w zasadzie “zrestartowana”. Dlatego polecamy nie rzucać się na pre-ordery i poczekać na premierę albo przynajmniej w miarę dojrzałą betę.

Źródło
Oficjalna stronaEurogamerResetera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button