Jak sparować słuchawki F9?

Jak sparować słuchawki F9?

Bezprzewodowe słuchawki douszne Amoi F9 to świetny sposób na słuchanie muzyki i odbieranie połączeń bez rezygnacji z wygody. Są wyposażone w etui do ładowania, Bluetooth 5.0 i wodoodporność IPX7, więc doskonale nadają się do codziennego użytku.

Aby sparować słuchawki, należy włączyć tryb parowania. Można to zrobić, przytrzymując przycisk zasilania przez kilka sekund lub aktywując sterowanie dotykowe.

1. Włącz telefon

Jeśli masz problem ze sparowaniem słuchawek F9, możesz spróbować kilku rzeczy. Należą do nich: ponowne sparowanie, wyłączenie dodatkowego przetwarzania dźwięku (jak korektory i redukcja szumów) lub dostosowanie kodeka Bluetooth.

Jeśli te opcje nie zadziałają, być może nadszedł czas, aby spróbować zresetować słuchawki. Jest to nieco bardziej skomplikowane niż odłączenie i ponowne sparowanie, ale w dłuższej perspektywie może zaoszczędzić Ci wielu kłopotów.

Aby sparować wkładki, naciśnij przycisk zasilania na obu wkładkach przez około 15 sekund. Wskaźnik LED na obu słuchawkach będzie migał na przemian na niebiesko i czerwono, a na koniec dwa razy jednocześnie na niebiesko i czerwono (wygląda jak PINK).

2. Włącz słuchawki

Wiele słuchawek Bluetooth automatycznie paruje się z urządzeniem, gdy je włączysz. Może to być szczególnie pomocne, jeśli niedawno zmieniłeś telefon na taki, który nie ma tradycyjnego gniazda 3,5 mm.

Jeśli nie widzisz sparowanych słuchawek, spróbuj włączyć je ponownie i sparować je ręcznie. Powinno to zadziałać w większości przypadków, ale dla pewności warto sprawdzić instrukcję obsługi konkretnych słuchawek.

Jeśli słuchawki nie łączą się, być może trzeba będzie aktywować tryb pojedynczego ucha. Jest to zazwyczaj dość prosty proces.

3. Przejdź do ustawień Bluetooth

Słuchawki F9 możesz łatwo sparować z telefonem, tabletem lub laptopem. Jest to łatwe, szybkie i bezpłatne.

Aby to zrobić, musisz przejść do ustawień Bluetooth w swoim urządzeniu. Gdy to zrobisz, możesz po prostu wybrać „F9 Earbuds” i stuknąć „Paruj”, aby się z nimi połączyć.

Przedtem upewnij się, że oba urządzenia są kompatybilne. Sprawdź, czy używają tej samej wersji Bluetooth i czy są w zasięgu. Jeśli nie, nie będą ze sobą współpracować, chyba że uda Ci się rozwiązać ten problem.

4. Wyszukaj nowe urządzenia

Możesz już mieć włączony Bluetooth w swoim telefonie, ale możesz też sparować swoje słuchawki F9 z przewodowym zestawem słuchawkowym. Poza tym, że jest to wygodne, pozwala na słuchanie muzyki bez konieczności ciągłego przekładania słuchawek.

Możesz nawet użyć słuchawek Bluetooth do zasilania głośników w telefonie. Najlepsze jest to, że możesz sparować do trzech urządzeń jednocześnie, więc będziesz w stanie usłyszeć, co mówią Twoi znajomi w mgnieniu oka.

Aby ułatwić proces, powinieneś rozważyć umieszczenie słuchawek na podkładce do ładowania, która jest oddalona od telefonu o co najmniej 3 stopy. Dzięki temu nie tylko unikniesz problemów z parowaniem, ale też sprawisz, że słuchawki będą dłużej działać, co jest ważne dla osób prowadzących intensywny tryb życia.

5. Wybierz urządzenie

Podczas procesu parowania zostaniesz poproszony o wybranie urządzenia. Może to być telefon, tablet, a nawet inna para słuchawek.

Aby wybrać urządzenie, możesz skorzystać z podpowiedzi głosowej lub wybrać je ręcznie. Dzięki temu słuchawki F9 połączą się z właściwym urządzeniem.

Po wybraniu urządzenia usłyszysz ogólny komunikat głosowy o treści „połączono”. Oznacza to, że Twoje słuchawki zostały pomyślnie sparowane z urządzeniem Bluetooth. Możesz teraz zacząć słuchać muzyki!

Oceń artykuł: Jak sparować słuchawki F9?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5