Jak usunąć relacje na fb?

Jak usunąć relacje na fb?

Randki na Facebooku to świetny sposób na znalezienie potencjalnych partnerów. Umożliwia podanie swojego statusu związku, wieku i preferencji dotyczących płci.

Jednakże, gdy już wejdziesz w stały związek, możesz chcieć usunąć swój profil randkowy na Facebooku. Jeśli tak, to jest to dość łatwe do zrobienia.

1. Wejdź na profil danej osoby.

Facebook jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych i dzielimy się tu dużą częścią naszego życia. Istnieje jednak wiele powodów, dla których możesz chcieć usunąć status związku ze swojego profilu.

Może to być spowodowane tym, że masz znajomego, który zmienił swój status związku, albo tym, że po prostu nie chcesz mieć tej informacji na swoim profilu. Tak czy inaczej, można ukryć swój status związku lub pokazać go tylko określonej liczbie osób.

Możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Po pierwsze, przejdź do swojego profilu i kliknij ikonę tarczy.

W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz tarczę. Stuknij w nią, a zostaniesz przeniesiony do profilu danej osoby.

2. Stuknij w ikonę tarczy.

Związki interpersonalne stanowią ogromną część naszego życia. Wymagają przejrzystości, zrozumienia, zaufania i miłości.

Może być trudno wiedzieć, jak utrzymać te relacje, zwłaszcza gdy ktoś przechodzi przez rozwód lub inne poważne rozstanie. Czasami ludzie są po prostu zmęczeni tym, że status ich związku jest widoczny na Facebooku dla wszystkich ich przyjaciół i rodziny.

Na szczęście bardzo łatwo jest usunąć status związku ze swojego profilu na Facebooku. Ten wpis pokaże Ci, jak to zrobić, krok po kroku.

Po pierwsze, musisz wejść na swój profil na Facebooku i dotknąć ikony tarczy w prawym górnym rogu ekranu. Stamtąd będziesz mógł edytować wszystkie swoje ustawienia prywatności.

3. Stuknij w „usuń związek”

Opcja usunięcia związku na Facebooku jest dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Jest bardzo łatwa w użyciu i nie sprawia żadnych kłopotów.

Aby usunąć związek, musisz stuknąć w „Usuń związek”. Możesz wybrać, czy chcesz ukryć swój związek przed wszystkimi swoimi znajomymi, czy też uczynić go widocznym tylko dla niektórych z nich.

Możesz również zaktualizować lub zmienić ustawienia prywatności swojego związku. Jeśli chcesz zmienić ustawienia prywatności, stuknij w ikonę ołówka w sekcji „Związek” i wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Należy pamiętać, że członkiem rodziny można być tylko z osobami, które są również Twoimi znajomymi na Facebooku. Dodanie nowej osoby będzie wymagało zatwierdzenia przez nią Twojego związku, zanim pojawi się on na Twoim profilu.

4. Stuknij w „Zapisz zmiany.”

Jeśli chcesz usunąć status związku ze swojego profilu na Facebooku, jest to łatwe do zrobienia. Masz do dyspozycji kilka różnych opcji, w tym ukrycie go na swojej osi czasu lub w kanałach informacyjnych znajomych oraz zmianę ustawień prywatności, aby wybrać, kto może go zobaczyć.

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto w serwisie lub aplikacji Facebooka. Następnie przejdź do swojego profilu i przewiń w dół do sekcji Informacje.

Możesz dostosować informacje na stronie Informacje, takie jak data i miejsce urodzenia. Możesz też wybrać, kto może zobaczyć niektóre posty, takie jak zdjęcia czy filmy.

Najbardziej szczegółową opcją jest utworzenie niestandardowej grupy odbiorców, która pozwala wybrać konkretnych znajomych i uniemożliwić im zobaczenie Twojego postu. Możesz to zrobić dla każdego postu lub tylko dla jednego z nich.

Oceń artykuł: Jak usunąć relacje na fb?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5