Kapitan Narwal – Kto to?

Kapitan Narwal – Kto to?

Kapitan Narwhal jest słaby, ale nigdy nie zawiódł swojej załogi. Zabierz do domu to eleganckie stworzenie, które będzie doskonałym dodatkiem do twojego żeglarskiego wystroju.

Darryn Frost, 38 lat, opisał, jak walczył z Usmanem Khanem za pomocą kłów narwala po tym, jak mężczyzna zaatakował nożem na London Bridge. Pan Frost powiedział, że on i inni ludzie kontynuowali walkę z Khanem nawet po tym, jak zobaczyli go w fałszywej kamizelce samobójcy.

Jest słony, ale nigdy nie zawiódł swojej załogi

Narwale to wieloryby zębate, a samce mają długi kłów. Używają go do pokazywania się, by przyciągnąć samice narwala, którymi się żywią.

W rzeczywistości jest to jedyny ząb, jaki ma samiec narwala, i służy mu do pokazywania swojej siły i dobrego zdrowia. Pomaga mu również przetrwać, gdy jest sam w oceanie, zwłaszcza gdy jest zimno i może pływać tylko tak daleko.

Kieł nie jest przeznaczony do użycia jako broń i nie wiadomo nawet, dlaczego narwale mają ten ząb.

Mężczyzna Darryn Frost opowiedział, jak walczył z Usmanem Khanem, nożownikiem z London Bridge, który zabił Jacka Merritta i Saskię Jones, używając kła narwala, by go powstrzymać. To wspaniały przykład tego, jak ludzie mogą chronić swoje bezpieczeństwo, podejmując działania w celu powstrzymania niebezpiecznego zagrożenia.

Jest z klasą

Kapitan Narwhal jest eleganckim stworzeniem, które nigdy nie zawiodło swojej załogi. Ten elegancki dżentelmen będzie idealnym dodatkiem do Twojej kolekcji Classy Critters – serii oryginalnych rysunków przedstawiających zwierzęta ukazane jako damy i dżentelmeni na antycznych portretach. Porzuć stary portret zrzędliwego wujka i zastąp go tym pięknym okazem!

W Arktyce narwale, aby przetrwać, muszą być nieco sprytniejsze niż przeciętny człowiek z ulicy. Są przystosowane do życia w szczelinach gęstego lodu, nic więc dziwnego, że potrafią przedostać się przez najbardziej skomplikowane pułapki, a nawet uniknąć śmierci, nurkując na dno morza. Łowcy z Niaqornat wykorzystują również technologię, oznaczając narwale za pomocą nadajników przymocowanych do zmodyfikowanych harpunów podrzucanych z ukradkiem z grenlandzkich kajaków. Wynaleźli też kość narwala, największą w swoim rodzaju. W mieście Nuuk kły narwali wiszą na gankach jak klamerki na lince.

Jest dżentelmenem

Jednym z najbardziej pamiętnych aspektów podróży Kapitana Narwala jest jego dżentelmeńskie podejście do przywództwa. W związku z tym załoga jest znana z tego, że klepie się nawzajem po plecach za właściwe posunięcia w odpowiedniej sytuacji, a także prawi sobie komplementy za te niewłaściwe. Obejmuje to kilka poważnych błędów, takich jak źle umieszczony pluszowy miś, którego usunięcie ze skrzyni jest nieco kłopotliwe, a także niektóre z bardziej jaskrawych aktów obstrukcji ze strony kapitana, którego głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom i załodze statku.

Jeśli możesz wybaczyć filmowi jego poważne błędy produkcyjne, będziesz zaskoczony jakością filmu i jego ogólną jakością wykonania. Jeśli szukasz filmu, który będzie dobrą rozrywką dla całej rodziny, to jest to właśnie ten film. To najlepszy z całej gromadki. Jeśli chcesz powspominać stare dobre czasy Disneya, to jest to film dla Ciebie.

Jestem kapitanem

Narwale to rodzaj wielorybów zębatych. Występują w Oceanie Arktycznym i mają długą kłówkę, która wygląda jak róg jednorożca.

Mężczyźni mają tę kłówkę, aby pokazać swoją siłę i dobre zdrowie. Pomaga im to przebijać się przez lód. Samice nie mają kłów.

Mają też silny system odpornościowy, duży mózg i zdolność do przetrwania w niskich temperaturach. Są jednak podatne na ataki wielorybów zabójców i niedźwiedzi polarnych.

Wśród ssaków morskich najbardziej charakterystyczną cechą samca narwala jest kłykcie. Reklamuje on dobre geny narwala innym samicom, co może być ważną zaletą w środowisku naturalnym.

Nic dziwnego, że ludzie na całym świecie uwielbiają czytać o Kapitanie Narwalu. Jest on wspaniałym wzorem do naśladowania zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! Jest słony, ale nigdy nie zawiódł swojej załogi.

Oceń artykuł: Kapitan Narwal – Kto to?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5