Dom z papieru sezon 6 – kiedy będzie?

Dom z papieru sezon 6 – kiedy będzie?

Hiszpański serial kryminalny Money Heist (znany też jako La Casa de Papel) robi furorę na Netflixie. Fani zastanawiają się, czy zostanie on przedłużony na sezon 6?

W międzyczasie mamy dobrą wiadomość – twórcy serialu ogłosili, że skupią się na rozwoju serialu spinoffowego, koncentrującego się na Berlinie. Zostanie on wydany w 2023 roku.

Data premiery

Data premiery 6. sezonu House of paper nie została jeszcze ogłoszona, ale fani mogą się spodziewać, że trafi on na Netflix w 2022 roku. Hiszpański serial, pierwotnie znany jako La Casa de papel, stał się wielkim hitem platformy streamingowej i zdobył widzów na całym świecie.

Seria skupia się na napadach na Królewską Mennicę Hiszpanii i Bank Hiszpanii i śledzi ośmiu rabusiów, którzy walczą z zakładnikami wewnątrz i na zewnątrz. Ma unikalny styl narracji, z retrospekcjami i skokami w czasie, które pomagają ujawnić ukryte motywacje postaci i ich złożoność.

Po zdobyciu 65 milionów widzów w kwietniu, serial ma silną rzeszę fanów, ale pojawiają się pytania o to, kiedy zakończy się jego emisja. Serial potwierdził jednak, że powstanie spin-off, który skupi się na Berlinie.

Zastępstwo

Zastępstwo 6. sezonu House of paper jest pełne gwiazd, wśród których nie zabraknie znanych fanom MASTERPIECE. Wśród nich Alice Orr-Ewing, John Thaw i Najwa Nimri.

W sezonie 3 poznaliśmy Gandię, bezwzględnego agenta czarnej ops, który udusił Tokio (Ursula Corbero) i Helsinki (Darko Peric). Jest on także odpowiedzialny za schwytanie Nairobi.

Jest on także bardzo sympatyczną postacią, więc mamy nadzieję, że dostanie trochę czasu ekranowego w ostatniej części serialu.

Inne główne postacie to Rio, komputerowy czarodziej i haker gangu; Tokio, która była z nim w związku, dopóki nie zerwała z nim w trzecim sezonie; Denver, który jest nieco bardziej wrażliwy niż jego koledzy złodzieje. W serialu pojawia się także Tatiana, nowa dziewczyna w gangu i były żołnierz wojskowy. Mamy nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie się pojawiać coraz częściej.

Trailer

Netflix opublikował zwiastun 6. sezonu House of paper i wygląda na to, że serial nadal będzie śledził pełną napięcia walkę polityczną między Claire Underwood (Robin Wright) a jej amerykańskimi odpowiednikami. W nowym sezonie pojawi się osiem odcinków, które zakończą historię dojścia Claire do władzy. Po raz pierwszy główny aktor Kevin Spacey nie będzie zaangażowany w serial.

Najlepszą wiadomością dla fanów serialu jest to, że będzie on dostępny na Netflixie – co powinno ułatwić oglądanie. W nadchodzącym sezonie pojawią się nowi członkowie obsady, tacy jak Diane Lane, Greg Kenner i Cody Fern. To będzie z pewnością najbardziej ekscytujący sezon House of paper do tej pory! Pojawi się w nim także nowa para demonów, Deckerstar.

Oceny

W Wielkiej Brytanii House of paper jest oceniany jako program 18+. Oznacza to, że nie jest przeznaczony dla dzieci i będzie zawierał dużo przemocy, nagości, przekleństw i narkotyków. Jednak nie jest on tak surowy dla bohaterów, jak inne seriale o tematyce heistycznej.

Sezon 6 zostanie wyemitowany w 2022 roku i będzie można go oglądać na platformie streamingowej Netflix. Będzie to pierwszy sezon bez Kevina Spacey.

Serial ma wielu fanów i chcą oni wiedzieć, kiedy powróci. Twórcy ogłosili, że w przygotowaniu jest kolejny spin-off serialu, który skupi się na Berlinie, granym przez Pedro Alonso.

Oceń artykuł: Dom z papieru sezon 6 – kiedy będzie?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5