Jak wygląda lalka z squid game?

Jak wygląda lalka z squid game?

Jeśli chodzi o serial Netflixa Squid Game, jedną z najbardziej ikonicznych postaci jest lalka, która jest „tym” dla śmiertelnej wersji Red Light Green Light. Kiedy słyszy te słowa, odwraca głowę, by sprawdzić, czy któryś z graczy się rusza i oznacza ich na śmierć.

Twarz lalki

Najnowszy hit Netflixa, Squid Game, zachwycił widzów na całym świecie swoją śmiertelną odmianą dziecięcych gier. Jednym z najbardziej przerażających momentów programu jest sytuacja, w której gigantyczna lalka przejmuje grę Red Light, Green Light i skazuje graczy na śmierć za pomocą laserowych oczu i automatycznych snajperów.

Ta lalka nie jest tylko fikcją, ale istnieje naprawdę. Jest oparta na popularnej postaci z serii koreańskich podręczników szkolnych i mieszka w Chungcheongbuk-do, regionie niedaleko Seulu.

Lalka, nazwana Younghee, została wystawiona w parku w Seulu w tym tygodniu, jak podaje Reuters. W parku były setki odwiedzających, wielu z nich ubranych w zielone dresy przypominające postacie z serialu.

Ekipa produkcyjna wypożyczyła lalkę do serialu, a po zakończeniu zdjęć została zwrócona do wioski. Teraz jednak brakuje jej ręki – prawdopodobnie z powodu transportu, a może dlatego, że Squid Game zebrał swoje żniwo.

Włosy lalki

W pierwszym odcinku Squid Game 4-metrowa lalka z oczami z czujnika ruchu została pokazana w całej okazałości. Jej możliwości świecenia na czerwono, zielono, sprawiły, że program stał się hitem wśród widzów na całym świecie, a ona sama szybko stała się jedną z jego najbardziej kultowych postaci.

W rzeczywistości, przy odrobinie wysiłku i odpowiednich narzędziach, możesz sam odtworzyć włosy tej szalonej lalki. A co najlepsze?

Aby uzyskać taki wygląd, wystarczy sukienka bez rękawów w kształcie litery A, biała koszulka polo, Mary Jane Walker oraz fioletowe spinki i opaski do włosów. Możesz nawet dodać kilka barwnych akcentów w postaci kolorowej kokardy lub błyszczących spinek do kucyka.

W tym czasie pomyśl o parze ładnych trampek, aby Twoje stopy były bardziej ciepłe. Możesz też dodać parę fantazyjnych skarpetek, jak w przypadku lalki Squid Game. Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o pomysły na kostiumy na Halloween.

Oczy lalki

Gigantyczna lalka, która prowadzi uczestników przez krwawą wersję gry dla dzieci „Czerwone światło, zielone światło” w serialu Netflix „Squid Game”, jest wystarczająco przerażająca, by wywołać dreszcze i strach u każdego, kto ją zobaczy. Ale to, czego możesz nie wiedzieć, to fakt, że prawdziwa wersja niesławnej lalki istnieje w Korei i od zeszłego roku pilnuje wejścia do muzeum powozów konnych.

Oparta na koreańskiej postaci z podręcznika o tym samym imieniu, Young-hee ma czarne oczy, które świecą na czerwono, gdy wykryje graczy przechodzących na czerwonym świetle. Śpiewa również piosenkę, która po koreańsku nazywa się „mugunghwa kochi pieotsumnida?”, co w przybliżeniu oznacza „Kwiat Mugungha zakwitł.”

Choć prawdziwa lalka, która służyła jako centralny punkt programu, nie jest wystawiana na widok publiczny od czasu premiery Squid Game, wciąż można ją znaleźć w wiosce. Została wypożyczona przez produkcję na czas kręcenia filmu, ale od tego czasu wróciła do muzeum powozów konnych w okręgu Jincheon, który jest wiejskim obszarem około trzech godzin na północ od Seulu.

Ręce lalki

Jedną z najbardziej ikonicznych postaci w Squid Game jest gigantyczna, czująca ruch lalka, która monitoruje graczy podczas krwawej gry „Czerwone światło, zielone światło”. Skanuje ruchy i oznacza ich do eliminacji. Jej dziecinny głos, beztroskie ruchy i przerażająca twarz są częścią tej sceny, która do dziś prześladuje wielu widzów.

W zaskakujący sposób lalka Squid Game istnieje naprawdę i jest nawet wystawiona w koreańskim muzeum. Według Koreaboo, lalka góruje nad wejściem do Macha Land, muzeum powozów konnych w okręgu Jincheon.

Lalka została tymczasowo umieszczona na zewnątrz muzeum, gdzie zwiedzający mogą zobaczyć ją stojącą z głową odwróconą w dziwny sposób. Wielu użytkowników sieci podzieliło się jej zdjęciami i zauważyło, że brakuje jej ręki.

Prawej ręki lalki nie brakuje na zdjęciu, jak przypuszczało wielu użytkowników. Ręka została usunięta, kiedy lalka została zwrócona do swojej wioski po zakończeniu kręcenia filmu.

Oceń artykuł: Jak wygląda lalka z squid game?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5