Squid game ile sezonów?

Squid game ile sezonów?

Squid Game to serial Netflixa o grupie zdesperowanych graczy, którzy zostają zaproszeni do udziału w wielkiej grze o przetrwanie. Przypomina to Głodowe Igrzyska, ale jest też o wiele bardziej intensywne.

Serial ma mroczny, nie dający się oderwać od rzeczywistości temat, który spodobał się widzom z całego świata. To także jeden z najpopularniejszych seriali w serwisie streamingowym, a dyrektor generalny Ted Sarandos powiedział niedawno, że jest duża szansa, że powstanie drugi sezon.

Ile jest sezonów Squid Game?

Kiedy Squid Game pojawił się na Netflixie w 2021 roku, od razu stał się jednym z największych hitów w historii tego giganta. Teraz potwierdzono, że serial powróci w drugim sezonie.

Twórca Squid Game, nagrodzony Emmy scenarzysta Hwang Dong-hyuk, ujawnił, że produkcja drugiego sezonu Squid Game rozpocznie się w 2023 roku i planuje przywrócić serial w 2024 roku.

W międzyczasie Lee Jung-jae, który grał główną postać, Seong Gi-hun, powiedział, że w następnym sezonie Gi-hun powróci na wyspę, na której odbywają się rozgrywki.

I oczywiście zawsze istnieje możliwość, że inni aktorzy również się pojawią. Wi Ha-joon, który grał detektywa Hwang Jun-ho, został zabity w ostatnim odcinku pierwszego sezonu, ale może powróci w Squid Game 2.

Czy będzie Squid Game 2?

Najnowszy koreański dystopijny thrillerNetflixa, Squid Game, stał się najpopularniejszym serialem giganta. Obejrzały go miliony widzów i stał się wirusem w mediach społecznościowych, a YouTuberzy odtworzyli gry, a nawet stworzyli grę wideo inspirowaną serialem.

Rodzi się więc pytanie, czy powstanie Squid Game 2. Twórca serialu, Hwang Dong-hyuk, powiedział wcześniej, że nie ma żadnych planów na napisanie drugiego sezonu i nie ma żadnych „dobrze opracowanych” pomysłów.

Chętnie skorzystałby z pomysłów fanów, gdyby była taka możliwość, ale w tej chwili jest skupiony na kolejnym rozdziale Virgin River.

Jeśli jednak Squid Game powróci w przyszłości, prawdopodobnie będzie miało taką samą fabułę. Gi-hun jest głównym bohaterem, więc sensowne jest pozostawienie go w roli głównej.

Kto wystąpi w Squid Game Season 2?

Squid Game stał się najczęściej oglądanym serialem na Netflixie w ciągu zaledwie 12 dni, a jego oszałamiający sukces zachęcił twórcę do poważniejszego zastanowienia się nad możliwością powstania drugiego sezonu. Jednak początkowo niechętnie o tym mówił, powołując się na chęć skupienia się na innych projektach, takich jak jego nadchodzący projekt filmowy, Killing Old People Club.

W maju 2022 roku Hwang Dong-hyuk powiedział w wywiadzie dla Vanity Fair, że ma kilka pomysłów na to, jak mógłby wyglądać drugi sezon. Nie chciał powiedzieć, jak długo zamierza kręcić nowe odcinki, ale później zdradził, że ma nadzieję wypuścić je do 2024 roku.

Najbardziej znaczącym powracającym członkiem obsady będzie Lee Jung-jae, który grał Seong Gi-huna w pierwszym sezonie. Nie należy się jednak spodziewać, że któryś z pozostałych 456 uczestników, którzy brali udział w rozgrywkach w pierwszym sezonie, powróci po raz drugi.

Czy Squid Game Season 2 będzie na Netflixie?

Pierwszy sezon Squid Game jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów na Netflixie. Został wydany w 2021 roku i od tego czasu podbił świat.

Serial śledzi grupę uczestników, którzy rywalizują w grach dla dzieci, aby wygrać główną nagrodę. Program okazał się hitem wśród widzów na całym świecie i został nominowany do rekordowej liczby 14 nagród Emmy.

Pomimo ogromnego sukcesu, twórca Hwang Dong-hyuk niechętnie mówił o potencjalnym drugim sezonie, gdy program miał swoją premierę. W liście do fanów w czerwcu Hwang potwierdził, że Gi-hun i Człowiek z Przodu powrócą w drugiej serii. Zapowiedział też powrót tajemniczego „człowieka w garniturze z ddakji”

Oceń artykuł: Squid game ile sezonów?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5