Stranger things 4 ile odcinków?

Stranger things 4 ile odcinków?

Po trzech latach Netflix w końcu przywrócił Stranger Things na czwarty sezon. To dramatyczny serial, który przekroczył granice długości serialu, z odcinkami trwającymi ponad godzinę.

Aby ułatwić maraton oglądania, Netflix podzielił sezon na dwie części. Tom 1 pojawi się 27 maja, a część 2 – 1 lipca.

Tom 1

Streamer Netflix łamie swoje własne zasady przy Stranger Things 4 i dzieli serial na dwie części. Część 1 pojawi się 27 maja, a część 2 1 lipca.

Ale ile odcinków będzie miał tom 1? Pierwsza partia odcinków jest nawet dwukrotnie dłuższa niż którykolwiek z poprzednich sezonów, a przypuszczamy, że tom 2 będzie jeszcze dłuższy.

Tom 2

Tom 2 Stranger things 4 trafi na Netflix 1 lipca, przynosząc ze sobą dwa odcinki, które podobno mają długość filmu. To pierwszy raz od czasów Ozark, kiedy sezon został podzielony na dwie części, co z pewnością spodoba się fanom.

W trakcie trwania sezonu 4, obsada walczyła z demonem Vecna w bitwie w czterech różnych miejscach. Teraz serial zakończy swoją działalność ostatnim odcinkiem.

Odcinek 1

Jak wiedzą fani Stranger Things, nadchodzący sezon będzie jednym z największych w historii. To pierwszy sezon, który zostanie podzielony na dwie części i według braci Duffer będzie prawie dwa razy dłuższy niż jakikolwiek poprzedni sezon.

Odcinek 1 tomu 1 rozpoczyna ten ogromny sezon i przedstawia nam nowego potwora z Upside Down, zwanego Vecna. To przerażająca postać, która nie wygląda ani nie zachowuje się jak nic, co widzieliśmy wcześniej w serialu.

Odcinek 2

Ponieważ 4. sezon hitu ma najdłuższy czas trwania ze wszystkich poprzednich, fani nie mogą się doczekać, by zobaczyć, jak ich ulubieni bohaterowie radzą sobie w nowych odcinkach.

W tym odcinku Joyce Byers przenosi swoją rodzinę i Jedenastkę do Lenora Hills i pracuje w sklepie z encyklopediami Britannica. Argyle odbiera Willa, Eleven i Jonathana, by zabrać ich do szkoły swoim samochodem Surfer Boy Pizza.

Odcinek 3

Minęło trochę czasu od ostatniej wizyty dzieciaków, ale wracają na kilka odcinków. Wygląda na to, że gang próbuje dowiedzieć się, co dzieje się w Hawkins, z nowym złoczyńcą Demo-Bat, Vecną.

Ale zanim gang może cokolwiek zrobić, przybywa dr Owens, by zabrać Eleven do aresztu. Jest tam, bo uważa, że to ona morduje nastolatków w Hawkins.

Odcinek 4

Sezon czwarty Stranger Things trwa prawie dwa razy dłużej niż wszystkie poprzednie. To dobrze, bo te odcinki są pełne akcji!

W odcinku 4 rodzina Byersów przenosi się do Kalifornii, gdzie Joyce pracuje przy sprzedaży encyklopedii Britannica. Rodzina łączy się też z Mike’em, który jest teraz nastolatkiem i zamieszkał z matką.

Odcinek 5

Przed drugim tomem sezonu, odcinek 5 Stranger things 4 zabiera bohaterów do Rosji i Kalifornii. Jest to z pewnością sztuka żonglowania, ale bracia Duffer dostarczają solidny odcinek, który buduje historię Eleven w mroczny i zagmatwany sposób.

W międzyczasie Brenner nadal jest enigmatyczną postacią. Nie jest pewien, czy jest po dobrej, czy po złej stronie, ale i tak pomoże Eleven zapanować nad jej mocami.

Odcinek 6

Odcinek 6 Stranger things 4 nosi tytuł „The Dive” i ma potencjał, by stać się ważnym epizodem dla sezonu 4. Zaczyna się od sceny w Lover’s Lake, gdzie Jason Carver wyciąga z wody zmasakrowane ciało Patricka McKinneya.

Następnie widzimy Eleven, która wchodzi do góry nogami i konfrontuje się z Vecną, która zabiła jej matkę. Przypomina sobie jedno wspomnienie o Brennerze, które pomaga jej okiełznać swoje moce.

Odcinek 7

Czwarty sezon Stranger Things wkrótce się zakończy. Zostanie podzielony na dwie części, z siedmioma odcinkami tomu pierwszego, a kolejne dwa tomu drugiego zostaną wyemitowane 1 lipca.

Gang znalazł sposób na pokonanie potwora Vecna z „Dołu do góry”, ale nie jest sam. Eleven ponownie nawiązała kontakt z dr Brenner, która pomogła jej uzyskać dostęp do traumatycznego wspomnienia, które ukryła.

Odcinek 8

Odcinek 8 Stranger things 4 jest nieco dłuższy niż zwykłe odcinki, które Netflix zazwyczaj wypuszcza. Ten odcinek ma ponad godzinę, co czyni go najdłuższym z dotychczasowych odcinków serialu.

W międzyczasie, w Kalifornii, Will wyjawia Mike’owi, że jest zakochany w Eleven – i mają słodką „rozmowę o uczuciach” na jej temat. To miły moment, ale też trochę smutny.

Oceń artykuł: Stranger things 4 ile odcinków?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5