Stranger things 4 kto umrze?

Stranger things 4 kto umrze?

Czwarty sezon serialu Stranger Things był jak przejażdżka rollercoasterem. Wypełniony jest złamanym sercem, wstrząsającym horrorem i akcją, która zmienia kończyny.

Gdy fani przygotowują się do ostatniego rozdziału tej pokręconej serii, nie możemy nie zastanawiać się, kto umrze? Will Byers, Steve Harrington, Dustin Holt i Jonathan Hopper mają umrzeć w tym sezonie.

Steve

Jeśli jest jedna postać w Stranger Things, o którą wszyscy się martwią, to jest to Steve. Fani zastanawiają się, czy Steve zginie w 2. tomie 4. sezonu.

Faworyt fanów został zakrwawiony przez nietoperze podczas walki z Vecną, a jego obrażenia mogą sprawić, że stanie się głównym celem śmierci.

Joe Keery, który gra Steve’a, jest filarem serialu od czasu jego premiery. Przeżył podróż do krainy Demogorgona w ST1, bliskie spotkanie z Pogromcą Umysłów w ST2, a po swojej stronie ma Eleven, Mike’a Wheelera i Joyce. Trudno sobie wyobrazić, że zginie w nadchodzącym sezonie.

Will

Jedną z rzeczy, o które fani Stranger things martwili się najbardziej, jest to, co stanie się z niektórymi głównymi bohaterami serialu. Wszyscy oni żyli i mieli ugruntowaną pozycję w czwartym sezonie, więc było trochę niepokojące, gdy niektórzy członkowie obsady żartowali z konieczności uśmiercenia postaci przed rozpoczęciem sezonu.

Ale okazuje się, że żadna z głównych postaci nie zginęła, w tym Will Byers grany przez Noaha Schnappa! Jest on ogromną częścią serialu i jego śmierć byłaby druzgocąca.

Dustin

Jeśli jesteś fanem popularnego serialu Netflixa, prawdopodobnie nie możesz się doczekać finału 4. sezonu. W końcu to najmroczniejszy z dotychczasowych rozdziałów, w którym fani zostali zepchnięci w przepaść przez brutalną śmierć Chrissy i podnoszący stawkę morderczy szał Vecny.

W odcinku 9 Eddie i Dustin łączą siły, by odwrócić uwagę nietoperzy z Upside Down i odciągnąć sługusów Vecny od Creel House. Udaje im się odwrócić uwagę nietoperzy, ale kiedy wchodzą do środka, są w pułapce.

Następną postacią, która ginie, jest Fred, kolega Nancy z liceum, który dołącza do niej w śledztwie dotyczącym śmierci Chrissy. Jego śmierć jest tak samo makabryczna jak Chrissy, z pękającymi kośćmi i ciałem gniotącym się pod wpływem zaklęcia Vecny.

Max

Jeśli jesteś fanem serialu Stranger things, na pewno słyszałeś o Max Mayfield (Sadie Sink). Jako młoda dziewczyna, życie Max było względnie normalne, choć zmagała się z PTSD po śmierci swojego przyrodniego brata Billy’ego.

Sezon rozpoczął się od tego, że Max miała problemy z przystosowaniem się do nowego życia w Hawkins, ale wkrótce stała się kluczową postacią w serialu. Była ważną częścią relacji gangu z Lucasem Sinclairem i Eleven, a także głównym centrum emocjonalnym serialu.

Przez cały sezon Max cierpi z powodu retrospekcji związanych ze śmiercią brata i nie potrafi sobie z nią poradzić. Prowadzi to do załamania jej relacji z rodzicami, a ona sama staje się przygnębiona. Próbuje zdystansować się od swoich przyjaciół, ale w końcu znowu do nich dołącza. Jest silną i odważną postacią, a w serialu dokonuje kilku niezwykle przejmujących wyborów.

Jonathan

Jonathan (David Harbour) jest zastępczym bratem Mike’a, Dustina i Lucasa. Jest jedyną osobą, która naprawdę rozumie, jak bardzo Mike urósł od czasu poznania Eleven i zawsze jest przy nich, gdy go potrzebują.

W 4. sezonie Jonathan zmaga się z powiedzeniem Nancy, że chce być blisko matki i Willa, a nie wyjeżdżać daleko na studia. W końcu Jonathan robi, co może, by uratować swój związek z Nancy. Łączy się z nią i przeprasza za to, że nie było go przy Willu, ale nadal nie przyznaje się do tego, że nie dostał listu akceptacyjnego z Emerson. Martwi się też o swój związek po tym, jak Nancy przyznała, że podziwia, jak bardzo Steve dojrzał jako człowiek.

Oceń artykuł: Stranger things 4 kto umrze?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5