The crown ile odcinków?

The crown ile odcinków?

W serialu The crown wiele się dzieje i jest to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie. Jeśli jesteś jego fanem, to z pewnością chcesz wiedzieć, ile odcinków ma każdy sezon.

Twórca Peter Morgan początkowo planował, że serial The Crown zakończy się po pięciu sezonach, ale zmienił zdanie po rozpoczęciu zdjęć do 6. sezonu. Teraz dramat zakończy się z hukiem!

Ile odcinków liczy sezon 1?

W sezonie 1 jest 10 odcinków. The Crown był najdroższym serialem wyprodukowanym przez Netflix i nic dziwnego.

To mydlany, pełen napięcia serial, w którym fakty mieszają się z fikcją i który zabierze Cię przez dekadę życia rodziny królewskiej. Ale jest też bardzo dobrze zrobiony i wart obejrzenia.

Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman w roli królowej, a Dominic West zagra księcia Karola. Elizabeth Debicki ponownie wcieli się w rolę księżnej Diany.

Ile odcinków liczy sezon 2?

Dramat historyczny Petera Morgana ma do zaoferowania wiele ważnych momentów. To także jeden z najbardziej intrygujących seriali na Netflixie – ze świetnymi rolami głównymi Claire Foy i Matta Smitha, warto go sprawdzić.

To sezon, który zagłębia się w przeszłość na nowe sposoby, odsłaniając królową, która musi być lepszą osobą w każdej sytuacji. To kobieta, która nie ma luksusu bycia sobą i to jest dla niej przerażająca pułapka.

Ile odcinków liczy sezon 3?

Sezon 3 Korony jest wreszcie dostępny na Netflixie dziś rano i jest to pierwszy nowy odcinek od czasu, gdy Claire Foy i Matt Smith zawiesili swoje kapelusze w 2017 roku. Fani serialu mogą oczekiwać, że w 3. sezonie zostaną przedstawione najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w latach 60. i 70. ubiegłego wieku.

Obejmują one śmiertelną lawinę węgla, nieudany pucz, tajnego rosyjskiego szpiega i seksowny trójkąt miłosny. W serialu przedstawiono także rozpad małżeństwa księżniczki Małgorzaty z lordem Snowdonem oraz związek księcia Karola z Camillą Shand (Emerald Fennell).

Ile odcinków liczy sezon 4?

Sławny serial Netflixa The crown zadebiutuje w czwartym sezonie w niedzielę 15 listopada. Nie wiadomo jednak, kiedy będzie można go obejrzeć.

The Crown jest serialem Netflix Original, co oznacza, że tylko abonenci mogą go oglądać. Można go oglądać na różnych urządzeniach, w tym na telewizorach i telefonach komórkowych.

Nowe odcinki skupią się na królowej Elżbiecie II, księciu Filipie i księżnej Dianie. Nie zabraknie jednak dramatów spoza rodziny królewskiej.

Ile odcinków liczy 5. sezon?

Korona to jeden z najpopularniejszych seriali oryginalnych Netflixa, a po niedawnej śmierci królowej Elżbiety II zainteresowanie serialem jest większe niż kiedykolwiek wcześniej.

Piąty sezon The Crown ukaże się 9 listopada 2022 roku i skupi się na brytyjskiej rodzinie królewskiej w latach 1991-1997. W serialu pojawi się nowa obsada, w tym Imelda Staunton jako królowa, Jonathan Pryce jako książę Filip i Dominic West jako Karol.

To ostatni sezon serialu The Crown, w którym dokonano całkowitej zmiany obsady, ponieważ wszystkie role grane wcześniej przez Olivię Colman, Tobiasa Menziesa, Helenę Bonham Carter, Josha O’Connora i Emmę Corrin zostały zastąpione nowymi twarzami. To kontrowersyjne posunięcie dla niektórych fanów, którzy obawiają się, że w dramacie dojdzie do wymieszania faktów z fikcją.

Ile odcinków liczy 6. sezon?

Sezon 6 dramatu Netflixa będzie dotyczył okresu panowania królowej Elżbiety II i pojawi się w nim wielu nowych członków obsady. Będzie też dotyczył wydarzeń z początku XXI wieku, w tym śmierci Księżniczki Małgorzaty i Królowej Matki w 2002 roku.

Twórca serialu, Peter Morgan, początkowo rozważał zakończenie serialu po 5. sezonie, ale zmienił zdanie.

Podobno szósty sezon będzie dotyczył śmierci Diany w 1997 roku, choć nie będzie przedstawiał samej katastrofy. Skupi się na jej ostatnich miesiącach i związku z Tonym Blairem, którego wybory popierała.

Oceń artykuł: The crown ile odcinków?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5