The walking dead sezon 11 – kiedy na Netflix?

The walking dead sezon 11 – kiedy na Netflix?

The Walking Dead ma oddanych fanów i bez wątpienia będą oni chcieli obejrzeć finałowy sezon serialu. Wielu z nich będzie chciało to zrobić na Netflixie.

Ostatni sezon The Walking Dead skupia się w dużej mierze na Commonwealth, grupie społeczności zamieszkujących apokaliptyczne pustkowia. Powraca w nim także kilka postaci z poprzednich sezonów.

Sezon 11 The Walking Dead będzie dostępny na Netflixie w styczniu 2023 roku.

The Walking Dead to ogromny hit w świecie telewizji, oparty na serii komiksów Roberta Kirkmana i z dużą obsadą. The Walking Dead, początkowo koncentrujący się na zagrożeniu ze strony zombie znanych jako „walkers”, ewoluował również w kierunku innych zagrożeń w serialu.

Kiedy jedenasty sezon serialu dobiega końca, fani nie mogą się doczekać, aby obejrzeć kilka ostatnich odcinków serialu na Netflixie. Odpowiedź brzmi: ostatni sezon The Walking Dead będzie dostępny na Netflix w styczniu 2023 roku.

W nadchodzącym finale serialu Daryl Dixon poprowadzi swoją grupę ocalałych przeciwko dwóm frakcjom. Jednej przewodzą bezwzględni Żniwiarze, a drugiej – Commonwealth, pozornie cywilizowana społeczność, której mroczna tajemnica kryje się pod powierzchnią.

Kiedy 11. sezon The Walking Dead będzie dostępny na Netflixie?

Zaadaptowany z serii komiksów Roberta Kirkmana serial The Walking Dead stał się jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych na świecie. Jest emitowany na AMC od 2010 roku, a jego 11. i ostatni sezon zakończy się w 2022 roku.

Przez cały czas trwania serialu ocaleni walczyli z Szeptaczami i stawiali czoła śmiercionośnym Żniwiarzom. Jednak w nadchodzącym sezonie pojawią się nowe zagrożenia.

Serial jest ulubionym serialem fanów, który z każdą kolejną odsłoną zyskuje na popularności. Nie dziwi więc, że ludzie nie mogą się doczekać, by dowiedzieć się, kiedy 11. sezon The Walking Dead pojawi się na Netflixie.

W USA zadebiutuje 6 stycznia. W innych regionach pojawi się w późniejszym terminie.

Will The Walking Dead season 11 be on Netflix in Canada?

Jeśli chcesz oglądać The Walking Dead sezon 11 na Netflix, będziesz musiał użyć VPN. Potrzebny Ci będzie VPN, który ma serwery zarówno w Kanadzie, jak i w USA. ExpressVPN to dobra opcja do streamingu w obu krajach.

Historycznie rzecz biorąc, poprzednie sezony The Walking Dead były dostępne na Netflixie kilka miesięcy przed ich wydaniem przez AMC. Dzięki temu fani mogli oglądać serial w dogodnym dla siebie czasie i bez reklam.

Jednakże nie będzie to miało miejsca w przypadku 11. sezonu, ponieważ jego premiera odbędzie się wyłącznie na AMC+ w USA. Oznacza to, że finałowy sezon The Walking Dead nie będzie dostępny na Netflix w Wielkiej Brytanii ani w żadnym innym kraju.

Czy 11. sezon The Walking Dead będzie dostępny na Netflix w grudniu?

The Walking Dead to kultowy serial, który przez kilkanaście lat zawładnął wyobraźnią fanów horroru i science fiction. Ogłoszono, że trwają prace nad wieloma spinoffami, w tym nad serialem o Darylu Dixonie oraz Neganie i Maggie. Rick Grimes i Michonne mają powrócić w swoim własnym serialu.

Pierwszy odcinek ostatniej części 11 sezonu The Walking Dead będzie dostępny na Disney+ od 3 października. Od tego momentu będzie ukazywał się co tydzień w odstępach czasowych, aż do finału serialu 2022 listopada.

Oceń artykuł: The walking dead sezon 11 – kiedy na Netflix?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5